Sorum var Bu uygulama sadece bayanlar için lütfen erkekler girmesin ve bana özelden yazmasın ben çok rahatsiz oldum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Bu uygulama sadece bayanlar için lütfen erkekler girmesin ve bana özelden yazmasın ben çok rahatsiz oldum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,937 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bu uygulama sadece bayanlar için lütfen erkekler girmesin ve bana özelden yazmasın ben çok rahatsiz oldum
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Ask olsun kızlar 🥺bana inanmıyorsunuz öyle olsun tamam dediğiniz olsun kız olsun yazan bu konu ile ilgili da bisey yazmicam aşk olsun🥺

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ask olsun kızlar 🥺bana inanmıyorsunuz öyle olsun tamam dediğiniz olsun kız olsun yazan bu konu ile ilgili da bisey yazmicam aşk olsun🥺
İnanmıyoruz demedik demey sadece ihtimal var dedik.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yasak. İlişkisi olmuş buna mesaj atmış reglim gecikti diye kız buna mesaj atmış yani
Ha öyle şse erkek canım şyş yaptın yine söylediğine

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Ciddimisin 😱 artık yolları ayırma vakti geldi bu grubtan. Ne yazmış ki canim
Bana söyle yazdı aynen
Benim yasak ilişkim oldu 3 gün reglim gecikti. Diye bana mesaj yazdı sizce ihtimal varmıdır
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok canım estağfirullah inanmamak değil belki de zor durumda olan bir genç kızdır diye düşündüm kalbini kırmışsam özür dilerim 💞
Yok kirmadin özür dileme estağfurullah

Tüm sayfalar yüklendi.