Buda benim oglusum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Senemt tarafından oluşturulan Buda benim oglusum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 984 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Buda benim oglusum
Konbuyu başlatan Senemt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Bizde çok sevindik kuzum doktor bundan başka bir bulgu dahi yok o zaman sıkıntı sa yok dedi . Sende uzun değilsin yani öyle çok büyük bir bebek beklememek lazım dedi kızımda ben givi minyon olacak belli 😂😂
Yaaaaa ne güzel ben çok seviyorum minyon kazıları benim kızım da öyle çok dikkat çekiyor dışarda herkes çok ilgi gösteriyor 😂😂

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Bizde çok sevindik kuzum doktor bundan başka bir bulgu dahi yok o zaman sıkıntı sa yok dedi . Sende uzun değilsin yani öyle çok büyük bir bebek beklememek lazım dedi kızımda ben givi minyon olacak belli 😂😂
Amann sağlıklı olsun da varsın minyon olsun😢💜💜

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 32. Haftasındasınız.
Bebeğin ayak ve al tırnakları ve gerçek saçları oluşur. cildi pürüzsüz hale gelir. Bu haftadan sonra kalan 7 haftada şimdiye kadar aldığı kilo kadar ağırlığı artacak.
uterus artık diyafram ve mideye baskı yaptığı için nefes darlığı ve mide yanması şikayetleri artar. sırt ağrılarında artış olur. gece yatarken yastığınızı yükseltmeniz gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 41 cm ağırlıgı 1780 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar