Bugün ikinci bebişimin cinsiyetini öğrendik🎉🎉

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sabriye tarafından oluşturulan Bugün ikinci bebişimin cinsiyetini öğrendik🎉🎉 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,044 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bugün ikinci bebişimin cinsiyetini öğrendik🎉🎉
Konbuyu başlatan Sabriye
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tuğçem

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Yarın bende cinsiyet öğrenmek için gidicem hastaneye ama.benim kızım olursa nehir ada koycz inşallah nehir i.ben dedim adayı eşim dedi valla anlamsız diolar ama belli değil şimdilik 🙈
Bence uymuş güzel isim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyi canım darısı başıma daha küçüğüz ama belki gösterir😁
Ay hadi Allah gönlüne göre versin

Allah bağışlasın canım kız kardeş çok farklıdır ya ne güzel olmuş bir oğlum var ikinci kız Rabbim kısmet eder de 3. Düşünürsem kız olsun isterim birbirlerine yoldaş oluyorlar 😍
Bende istiyordum kız beraber büyür arkadaş olurlar Allah seninde gönlüne göre versin inşallah

Allah bağışlasın canım kız kardeş çok farklıdır ya ne güzel olmuş bir oğlum var ikinci kız Rabbim kısmet eder de 3. Düşünürsem kız olsun isterim birbirlerine yoldaş oluyorlar 😍
Bende istiyordum kız beraber büyür arkadaş olurlar Allah seninde gönlüne göre versin inşallah
Ne güzel canım ben kız istiyordum.
Allah bağışlasın benimde üçüncü oğlusum gelicek 😊
Allah bağışlasın Allah birde kız bebiş nasip etsin öyle güzel oluyolarki yaa

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar çok heyecanlıyım bir buçuk yaşında kızım var ve kardeşinin cinsiyetini öğrendik bugün kızımın bir kız kardeşi olucak ikinci kızım geliyor isim önerileriniz varsa çok sevinirim iki isimde olur ☺️☺️
Gözün aydın canım diğer prensesin ismi ne peki belki ona uygun uyannbir isim onerebilirz

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çok heyecanlıyım bir buçuk yaşında kızım var ve kardeşinin cinsiyetini öğrendik bugün kızımın bir kız kardeşi olucak ikinci kızım geliyor isim önerileriniz varsa çok sevinirim iki isimde olur ☺️☺️
Bu sene kız sene si inşallah benim kide kızdır 2 hafta önce doktor erkek dedi bugün de kız dedi kafam çok karıştı

Sdfrnd

Kayıtlı Üye
rank
Gözünüz aydın benim kizım olsaydı ilay koyacaktım ismin ama oğlum olacak ilay ismi hala çok sempatik geliyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar