Sorum var Bugün kontrolüm vardı ilk nst

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlemözkn08 tarafından oluşturulan Bugün kontrolüm vardı ilk nst başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 825 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bugün kontrolüm vardı ilk nst
Konbuyu başlatan Özlemözkn08
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlemözkn08

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Tm cnm bnm cok sagol cvbn icinn kcinci hftdan kcnci hftaya kdr kullndn sen ben su kalan son 1 ay icin kullncm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok sagol cnm bnm 🥰

Çok sagol cnm bnm 🥰

Tm bitnm sagol
Ben 20. Haftalarda korona oldum diye vuruldum çok sıkıntım yoktu diye sadece 10 tane vuruldum 🤗

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Nstye girdim sancim cikmadi rutin kontrol hersey yolunda bebegim baş gelis olmus dönmüş yani ve corasprni bugun kestim yarın oksapar 4 binlk basliycam eşim sabah cok erken ise gdyor ben o saate uyanp igne olamam yarin akşam baslasam olurmu yani aksamdan aksama vursak hergun ayni saate psikolojik sabah yapmazsam aksama kadar bse olur diye korkuyorm
Hergn aynı saatte yapsanz skntı olmaz akşamsa akşam yapın saati geçrmedkçe skntı olmaz.

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Nstye girdim sancim cikmadi rutin kontrol hersey yolunda bebegim baş gelis olmus dönmüş yani ve corasprni bugun kestim yarın oksapar 4 binlk basliycam eşim sabah cok erken ise gdyor ben o saate uyanp igne olamam yarin akşam baslasam olurmu yani aksamdan aksama vursak hergun ayni saate psikolojik sabah yapmazsam aksama kadar bse olur diye korkuyorm
Çok şükür kuzum Rabbim inşaallah sağ salim kucağına almayı nasib etsin 🙏 kuzum bende akşamdan akşama vuruyorum her gün aynı saat eşim inden geldiyin vuruyor bence bir sorun olmaz merak etme 🥰

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür kuzum Rabbim inşaallah sağ salim kucağına almayı nasib etsin 🙏 kuzum bende akşamdan akşama vuruyorum her gün aynı saat eşim inden geldiyin vuruyor bence bir sorun olmaz merak etme 🥰
Amin insallh cnm ozmn bnde oyle ypcm sagol

Hergn aynı saatte yapsanz skntı olmaz akşamsa akşam yapın saati geçrmedkçe skntı olmaz.
Tm cnm tesekkurler

Günde 1 tane yapman gerekiyorsa akşamdan akşama yapabilirsin canım hiç bir sıkıntı olmaz. Yaptıktan sonra o bölgeyi ovma sadece bastır morarma olmaz. Ek bilgi vereyim dedim 🥰

Merhaba Meslektaşım 🥰
Tm cnm tesekkur ederm

Bişey olmaz Allah'ın izniyle kuzum
Amin cnm bnm insllh🥰

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank

Tm cnm tesekkurler

Tm cnm tesekkur ederm
Rica ederim canım bende doktora sormuşdum gece yapsam olurmuş dedi ilk gün günün hangi saati yaparsan her gün aynı saat yap dedi

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Tm cnm tesekkurler

Tm cnm tesekkur ederm

Amin cnm bnm insllh🥰
🤲❤️

Mia

Kayıtlı Üye
rank
Hamileligimin başından beri kullanıyorum canim göbekle basladim bacakla devam ediyorum..sabah veya akşam farketmez,kendin yapmıyorsun sanirim o yüzden nasil istersen öyle devam et☺💕

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar