Bugün kontrolüm vardı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebuşşş tarafından oluşturulan Bugün kontrolüm vardı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 659 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bugün kontrolüm vardı
Konbuyu başlatan Ebuşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gül 🌹

Gül 🌹

Kayıtlı Üye
rank
Kaç haftalıksın cnm ? Ben 33 haftalıgım benimde suyum fazlada yarın bakalım birdaha gidicem. İki haftadr biraz dikkat ediyorum az yemeye

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kaç haftalıksın cnm ? Ben 33 haftalıgım benimde suyum fazlada yarın bakalım birdaha gidicem. İki haftadr biraz dikkat ediyorum az yemeye
Bende 33+5 im suyun fazla bebek 36 haftalik boyu kilosu cok dedi iki hafta sonra tekrar kontrol edicek bu şekilde giderse erken aliriz dedi sancilarimda var zaten bugun kontrolden gekdim bende kafam allak bullak oldu 🤦

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
29+3 günlük canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaç kilo aldın ve kaç haftaliksin 🤔 herşeyi normalse sıkıntı yok maşallah sağlıkla kucağına alırsın inşallah 🙏
90 kilo olmuşum 🤣🤭 zaten 81 ile hamile kalmıştım 😂 29+3 günlük olduk

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Aslında çok almamışsın ama başlama kilona göre sanırım çok kilo alma demiştir aman bebekler sağlıklı olsunda kilo verilir 🥰🥰😂
İlk hamileligimde tam 22 kilo almıştım 😂😂😂🤣 doğumdan 1 ay sonra tüm kilolarımı verdim eski kiloma dönmüştüm şuan da ben kilo alsamda vallaha pek umursamıyorum sonuçta bı can taşıyoruz birde kan sulandırıcı iğne kullaniyorum 🤣 sadece bebeğin suyunun fazla olması kafamı karıştırıyor 3 aydır suyu fazla diyor 😂

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
İlk hamileligimde tam 22 kilo almıştım 😂😂😂🤣 doğumdan 1 ay sonra tüm kilolarımı verdim eski kiloma dönmüştüm şuan da ben kilo alsamda vallaha pek umursamıyorum sonuçta bı can taşıyoruz birde kan sulandırıcı iğne kullaniyorum 🤣 sadece bebeğin suyunun fazla olması kafamı karıştırıyor 3 aydır suyu fazla diyor 😂
Suyu fazla olunca ne oluyor bilgim yok bu konuda yada niye suyu fazla oluyor. İnşallah bir sıkıntı çıkmaz herşey yolunda gider

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar