Bugün kontrolüm vardı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebuşşş tarafından oluşturulan Bugün kontrolüm vardı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 665 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bugün kontrolüm vardı
Konbuyu başlatan Ebuşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gül 🌹

Gül 🌹

Kayıtlı Üye
rank
Doktor bugünde bebeğimin suyunun fazla olduğunu söyledi her kontrole gitmemde süt fazla diyor ama herşeyi normalmiş doktor dikkat et fazla kilo alma dedi 🥰😇
Şekerin fln çıkmamış iyi cnm, sebepsiz yerede su fazlalığı olabiliyormuş seninde oyledir belki.Vaktinde kucagına alırsın inşaAllah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 33+5 im suyun fazla bebek 36 haftalik boyu kilosu cok dedi iki hafta sonra tekrar kontrol edicek bu şekilde giderse erken aliriz dedi sancilarimda var zaten bugun kontrolden gekdim bende kafam allak bullak oldu 🤦
Ben tam yarın 33 oluyorum. En son 31 haftalık gittim kilosu 1999 gr yazıyor kagıtta. Şeker yüklemesi yaptırdım sınırda çıktı biraz yediklerime dikkat ediyorum. Şekerden bebekte iri olabiliyormuş baktılar mı şekerine? Bende ara ara brz sancılarım oluyor geçiyor. Bekliyecez bakalım cnm vaktinde gelirler inşaAllah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 33+5 im suyun fazla bebek 36 haftalik boyu kilosu cok dedi iki hafta sonra tekrar kontrol edicek bu şekilde giderse erken aliriz dedi sancilarimda var zaten bugun kontrolden gekdim bende kafam allak bullak oldu 🤦
Ben tam yarın 33 oluyorum. En son 31 haftalık gittim kilosu 1999 gr yazıyor kagıtta. Şeker yüklemesi yaptırdım sınırda çıktı biraz yediklerime dikkat ediyorum. Şekerden bebekte iri olabiliyormuş baktılar mı şekerine? Bende ara ara brz sancılarım oluyor geçiyor. Bekliyecez bakalım cnm vaktinde gelirler inşaAllah

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.