Sorum var Bugün test yaptim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 Erkek Annesi👼🏼🧿 tarafından oluşturulan Bugün test yaptim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 689 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bugün test yaptim
Konbuyu başlatan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

can kızım

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür canım sevindim adına canım spirali yanılmıyorsam adetin birinci ya da ikinci günü takıyorlar kızlar yazar şimdi

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Test yaptım ama negatif çıktı cnm gebe değilim 1 hafta sonra spreyi takacam adetliyken mi takiliyor yoksa adetliken son günümü yoksa her hangi bir gün olurmu her ağızdan bişey duyuyom kime Inna acami bilmiyom
Annem bir kaç kez baya bi taktirdi sonucta 8 çocuk doğurmuş olan biri anneme soriyim bende gorumcemde bi ara taktircakti adetliyken gel demişlerdi ona

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Test yaptım ama negatif çıktı cnm gebe değilim 1 hafta sonra spreyi takacam adetliyken mi takiliyor yoksa adetliken son günümü yoksa her hangi bir gün olurmu her ağızdan bişey duyuyom kime Inna acami bilmiyom
Adetli olman şart değil canm ben adetli değildim gidip taktırdım 1 sene oluyor taktıralı adetliyken sadece canın acımıyor

Adetli olman şart değil canm ben adetli değildim gidip taktırdım 1 sene oluyor taktıralı adetliyken sadece canın acımıyor
Ya her ağızdan başka bişey soykeniyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Annem bir kaç kez baya bi taktirdi sonucta 8 çocuk doğurmuş olan biri anneme soriyim bende gorumcemde bi ara taktircakti adetliyken gel demişlerdi ona
Anladım.cnm.sagol

Anladım.cnm.sagol
Çok şükür canım sevindim adına canım spirali yanılmıyorsam adetin birinci ya da ikinci günü takıyorlar kızlar yazar şimdi
Sağol.cnm

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Ya her ağızdan başka bişey soykeniyor

Anladım.cnm.sagol

Anladım.cnm.sagol

Sağol.cnm
Ben bizzat o takan kişiye sordum o öyle dedi

Ben bizzat o takan kişiye sordum o öyle dedi
Birde ben kendimde taktırdım adetli değildim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İki türlüde takılıyor canım. Sadece reglın 3. Günü kanama daha az ve rahim daha aşağıda olduğu için işlem acısız oluyor. Ama senin şuan yaptığın testi baz almazlar gittiğin gün onlarda gebelik testi yapar 😂😂. Ben taktırmak için gittiğimde kadına diyorum ki hocam 2 aydır eşim başka şehirde beraberlik olmadı teste gerwk yok müfredat böyle buraaya gebelik yok yazmam için testin önümde olması lazım demişti 😂😂 boşa kan vermişyim hoş sonra beniö alerji durumundan spriali takamadılar ama bu doğumdan sonra ne olursa olsun taktıracağım

özgel

Kayıtlı Üye
rank
canım doktora taktırcaksan 10 ilişkiye girmeden gidiyorsun test yapıyorlar ondan sonra takıyorlar ama her doktor takmıyor. TSM de taktıracaksan adetin 2. veya 3. günü gitmelisin orda da kan testi yapıp ertesi gün takıyorlar ama adetin yoğun olduğu dönem olmicak

Tüm sayfalar yüklendi.