Sorum var Bugün test yaptim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 Erkek Annesi👼🏼🧿 tarafından oluşturulan Bugün test yaptim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 703 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bugün test yaptim
Konbuyu başlatan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Test yaptım ama negatif çıktı cnm gebe değilim 1 hafta sonra spreyi takacam adetliyken mi takiliyor yoksa adetliken son günümü yoksa her hangi bir gün olurmu her ağızdan bişey duyuyom kime Inna acami bilmiyom
Valla ben hiç takturmadim cnm ama adetin ortasında yani 3.gunü falan diye duydum hep,hatta ben takturmayi düşünüyordum, adetimin 3. Gününü bekliyordum dedim adetin 3.gunu gider takarım ama 3.gun bayramın ilk gününe denk geldi, kurban bayramıydı o zaman,dedim neyse şu bayramı atlatalim bayramdan sonra taktırım.ama sonra adet olmadım 😂 hamile kalmışım, şuan 27. Haftadayım.ama rabbim nasıp ederse inşallah doğumdan sonra taktıracağım.hatta kırkından sonra taktıracağım çünkü fazla beklersem bı korku sarıyor beni.3.cocugu doğuracam Rabbim nasip ederse korku olmadı ama küçücük bı sipralden korkuyorum 😂😂

Valla ben hiç takturmadim cnm ama adetin ortasında yani 3.gunü falan diye duydum hep,hatta ben takturmayi düşünüyordum, adetimin 3. Gününü bekliyordum dedim adetin 3.gunu gider takarım ama 3.gun bayramın ilk gününe denk geldi, kurban bayramıydı o zaman,dedim neyse şu bayramı atlatalim bayramdan sonra taktırım.ama sonra adet olmadım 😂 hamile kalmışım, şuan 27. Haftadayım.ama rabbim nasıp ederse inşallah doğumdan sonra taktıracağım.hatta kırkından sonra taktıracağım çünkü fazla beklersem bı korku sarıyor beni.3.cocugu doğuracam Rabbim nasip ederse korku olmadı ama küçücük bı sipralden korkuyorum 😂😂
He walaj bende korkuyom 🤣

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Test yaptım ama negatif çıktı cnm gebe değilim 1 hafta sonra spreyi takacam adetliyken mi takiliyor yoksa adetliken son günümü yoksa her hangi bir gün olurmu her ağızdan bişey duyuyom kime Inna acami bilmiyom
Kuzum ben regl iken taktirmistim 8 sene önce ama şuan nasılsın bı bilgim yok

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhaba canım 3 günü en sağlıklı olani
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Adet sancısının biraz daha fazlası gibi

Tüm sayfalar yüklendi.