Buhar makinası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Buhar makinası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,007 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Buhar makinası
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank

Şüküfe

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba benim oğlum bir yaşında kaç haftadır hasta ilaç fayda etmedi pek buhar makinası alayım dedim marka önerisi olan varmı memnun musunuz kimler kullanıyor
Arnica nın var vakti zamanında 60 tl idi şimdi 980 olmuş ama çok güzel ve yıllardır sağlam artık hiç birşeye güç yetmiyor Allah kolaylık versin

Şüküfe

Kayıtlı Üye
rank
canim bu neki? ne ise yariyor?
Bende kışın kalorifer kuruluğuna iyi geliyor. Oda nemli olunca burunda gece çatlama filan olmuyor. Yeğenimin burnu sürekli kanıyor damarları çatladığı için burunda, onada iyi geliyor. Ciğerdeki havayı yumuşacık yapıyor grip gibi göğüs ağrılarına iyi geliyor brn kovitkende brni çok rahatlattı. Hastanede hava veriyorlar ya bi nevi onun işlevindende görüyor

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Bende kışın kalorifer kuruluğuna iyi geliyor. Oda nemli olunca burunda gece çatlama filan olmuyor. Yeğenimin burnu sürekli kanıyor damarları çatladığı için burunda, onada iyi geliyor. Ciğerdeki havayı yumuşacık yapıyor grip gibi göğüs ağrılarına iyi geliyor brn kovitkende brni çok rahatlattı. Hastanede hava veriyorlar ya bi nevi onun işlevindende görüyor
aa bunadan banada lazim
amma
hic kulanan kimse gormedim
burlaarda bulursam
alirim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar