Bulantı için onzyd 8 mg kullanan var mı bı sorun yaşadınız mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervedmr tarafından oluşturulan Bulantı için onzyd 8 mg kullanan var mı bı sorun yaşadınız mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,409 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bulantı için onzyd 8 mg kullanan var mı bı sorun yaşadınız mı?
Konbuyu başlatan Mervedmr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ozlem003
M

Mammarouge

Guest
Ben kullandım canım benim de sadece kuru bulantım vardı artık hiçbir şey yapamaz hale gelmiştim o yüzden kullandım. Zofer var o da ayni değerde onu da kullandım bulantıyı kesiyor beni çok rahatlatmıştı Dr tavsiye ediyorsa zaten bir sakıncası olmadığı için

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
İlaç kullanmıyorum canım 9 haftadayım benimde mide bulantı ve kusmam var birşey yiyip içemiyorum iki gün önce hastaneye gidip mide koruyucu iki adet serum takıldım bir kaç gün idare ediyor ama hap içemiyorum

Mervedmr

Kayıtlı Üye
rank
Ben kullandım canım benim de sadece kuru bulantım vardı artık hiçbir şey yapamaz hale gelmiştim o yüzden kullandım. Zofer var o da ayni değerde onu da kullandım bulantıyı kesiyor beni çok rahatlatmıştı Dr tavsiye ediyorsa zaten bir sakıncası olmadığı için
Yanlız benim durumum farklı yatirirlcak derecedesin dediler ishalimde vardı

Mervedmr

Kayıtlı Üye
rank
O zaman neden ilaç verdi ki yatirilacak derecedesin dediyse😕😕 Allah yardımcın olsun insAllah geçer bir an önce zaten 4. Aydan sonra genelde kalmıyor bulantı
Bu ikinci bebeğim genelde öyle oluyor bendede 4 ayda kesiliyor. Şuan bayram zamanı olduğu için acil doktoru yatirmaktan yanaydı kadın doğum doktoru istemedi benim kendi doktorumda yurt dışında benim sadece sormak istediğim bazı bulanti ilaçlarınin bebeği düşürdüğü hasar bıraktığını duydum bu ilacı kullanıp başına böyle bisey gelen oldumu diye öğrenmek istedim acikcasi

Tüm sayfalar yüklendi.