Bulantı tekrar olması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Bulantı tekrar olması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,018 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bulantı tekrar olması
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar bulantılarım çok şükür bitmişti 18+5 haftadayım 1 2 haftadır tekrar kusmaya başladım yediğim herşeyi çıkarıyorum hemen böyle olan varmı normal midir bilen varsa yazabilir mi

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Normal canm bnmde bazen 1 hafta falan yok sonra bakıyorum gene midem bulanıyor
Sağol canım içim rahatladı o kadar pinpiriklendim ki farklı bi doktora gitmiştim oda ayrı şeyler söyleyince içime kurt düştü o zamandan beri sürekli herşeye şüpheleniyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal canım korkma benimde hala devam ediyor
Dün çok güzel her hareketini hissettim nerdeyse bugün tık yok daha erken belki duruş pozisyonu falan ama pinpiriklendim ister istemez

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar bulantılarım çok şükür bitmişti 18+5 haftadayım 1 2 haftadır tekrar kusmaya başladım yediğim herşeyi çıkarıyorum hemen böyle olan varmı normal midir bilen varsa yazabilir mi
Normal canım benimde bı ara gitmişti mide bulantım tekrar başladı 23 haftalık hamileyim gece çok bulaniyo

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canım içim rahatladı o kadar pinpiriklendim ki farklı bi doktora gitmiştim oda ayrı şeyler söyleyince içime kurt düştü o zamandan beri sürekli herşeye şüpheleniyorum

Dün çok güzel her hareketini hissettim nerdeyse bugün tık yok daha erken belki duruş pozisyonu falan ama pinpiriklendim ister istemez
Hamileliğin tadını çıkar merak etme Allah'ın izniyle hiç bsy olmaz herşeyi kafana takma öyle doğum yapınca cok pişman olursun hamileliğimi zehir ettim diye içini ferah tut sen her zmn cnm

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Normal canım benimde bı ara gitmişti mide bulantım tekrar başladı 23 haftalık hamileyim gece çok bulaniyo
İster istemez endişeleniyoruz işte teşekkürler ☺️

Hamileliğin tadını çıkar merak etme Allah'ın izniyle hiç bsy olmaz herşeyi kafana takma öyle doğum yapınca cok pişman olursun hamileliğimi zehir ettim diye içini ferah tut sen her zmn cnm
Haklısın sürekli kafaya takınca da hep olumsuzluklr içinde buluyoruz kendimizi bu seferde bişey olmasa bile olmuş gibi davranıp duruyoruz takılmamak gerek dediğin gibi teşekkürler ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.