Bulantı tekrar olması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Bulantı tekrar olması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,016 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bulantı tekrar olması
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Başlarda ara ara hissedersin canım sürekli devam etmez küçük daha güçsüz ilerleyen haftalarda biraz daha büyüyor kemikleri güçleniyor tekmelerle bile uyanmaya başlayacaksın merak etme ☺️
İnşallah o şekilde olsun iyi olduğunu biliyim en azından böyle hep kuruntu bu kucağıma alsaydım içerde ne yapıyor bilmiyorum da en azından gözüm görecek 😂

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah o şekilde olsun iyi olduğunu biliyim en azından böyle hep kuruntu bu kucağıma alsaydım içerde ne yapıyor bilmiyorum da en azından gözüm görecek 😂
Zaman çabuk geçiyor canım merak etme. Allah seni içeride ne yaptığını da bilmiyorum diyor kız ne güldüm 😂 onun keyfi gayet yerindedir merak etme sen 😂

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Zaman çabuk geçiyor canım merak etme. Allah seni içeride ne yaptığını da bilmiyorum diyor kız ne güldüm 😂 onun keyfi gayet yerindedir merak etme sen 😂
O iyi olsunda aman geç hissediyim zaten ilk gebelik olduğu için geç hissedersin diyorlar ☺️ valla zaman bi geçiyor bi geçmiyor haftaya göre geçmiyor geliyor aya göre vurunca geçiyor gibi geliyor bi bakmışım kucağımda inşallah ☺️

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
O iyi olsunda aman geç hissediyim zaten ilk gebelik olduğu için geç hissedersin diyorlar ☺️ valla zaman bi geçiyor bi geçmiyor haftaya göre geçmiyor geliyor aya göre vurunca geçiyor gibi geliyor bi bakmışım kucağımda inşallah ☺️
Aynen canım geçmiyor gibi geliyor da çabuk geçiyor aslında zaman. Öğrendiğimde 5 haftalıktı şimdi 26dayız ne ara geçti onca zaman anlamıyor insan. İnşallah sağlıkla alırsın kucağına canım 🙏🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar