Bulantılarınız kacıncı haftada basladi benim 5.haftadayim daha baslamadı ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mira nehir tarafından oluşturulan Bulantılarınız kacıncı haftada basladi benim 5.haftadayim daha baslamadı ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,534 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bulantılarınız kacıncı haftada basladi benim 5.haftadayim daha baslamadı ?
Konbuyu başlatan Mira nehir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

Mira nehir

Kayıtlı Üye
rank
Bulantilariniz kacinci haftada basladi benim 5. Haftadayim daha bulantim yok. Sizin bu haftalarda baslamismiydi. Hangi cinsiyette bulanti fazla olmuyordu?

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bulantilariniz kacinci haftada basladi benim 5. Haftadayim daha bulantim yok. Sizin bu haftalarda baslamismiydi. Hangi cinsiyette bulanti fazla olmuyordu?
Benim 6. Haftada başladı kuzum mide bulantısı 18.haftaya kadar geçmedi şuan ara sıra olsa da ilk haftalara göre iyiyim.
İlla her gebelikte mide bulantısı olacak diye bir şey yok kuzum .
Mide bulantısın cinsiyetle de alakası yok canım 😘❤️

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm ya insalalh hiç bulantilarin başlamaz berbat bı durum.. bazı kadınlar doğuma kadar bulantı kusma yasamiyormus.. benim ,,5 haftanın sonlarında başladı şuan ,14 haftamdayim ilaçla durdu az biraz .. umarım sende başlamaz ☺️🤲

Sunny

Kayıtlı Üye
rank
Bulantı ile cinsiyetin bir alakası yok.
Her hamilenin midesi bulanacak diye bir kural da yok. %20-25 kadarının hiç bulantısı olmayabiliyor.

Ayrıca hiç merak edilecek bir durum değil. Bulantınız başlayınca anlarsınız.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar