Bulantılarınız kacıncı haftada basladi benim 5.haftadayim daha baslamadı ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mira nehir tarafından oluşturulan Bulantılarınız kacıncı haftada basladi benim 5.haftadayim daha baslamadı ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,543 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bulantılarınız kacıncı haftada basladi benim 5.haftadayim daha baslamadı ?
Konbuyu başlatan Mira nehir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
Umarım hiç olmaz... 14. Haftadayım gün boyu bir saniye bile geçmeyen bulantı ve kusmalarim var... zofer 4 mg yazdı doktor o bile işe yaramadı... hastanede yattım bir kaç kez ama yine aynı...
Zoferi bende denedim pek işe yaramıyo Onzyd tavsiye ederim zofer işe yapamayınca doktorum onu yazdı bende bikaç kere serum aldım

Ceylankosova

Kayıtlı Üye
rank
Bulantilariniz kacinci haftada basladi benim 5. Haftadayim daha bulantim yok. Sizin bu haftalarda baslamismiydi. Hangi cinsiyette bulanti fazla olmuyordu?
Benim ilk gebeligimde 6 hafta basladi 12 13. Haftalarda bitti ara ara tiksinmelerim oluyodu.. sua 2. Gebeligim 9. Haftayi bitircem 1 kere bile midem bulanmadi koku hassasiyetimde yok

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar