Bulantınız kaçıncı haftada basladı?

• Konbuyu başlatan Emay
  • Toplam 16 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emay tarafından oluşturulan Bulantınız kaçıncı haftada basladı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,316 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bulantınız kaçıncı haftada basladı?
Konbuyu başlatan Emay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Maviş
E

EmelOzan

Guest
5 buçuk haftalık başladı, şimdi 8ci haftafayim ve 4kg verdim. İnşallah mide bulantıniz olmaz. Çok zor bi süreç....
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oğluma hamileyken hiç olmadı bu hamileliğimde 7. Haftada başladı 9. Haftadaym şuan

Son düzenleme:
M

Maria

Guest
Bulantılarınız kaçıncı haftada basladı? 6. Haftadayım hala bulantı yok
Benim ilk ay da başladı dördüncü haftalarda falan 18 haftalık gebeyim hala ara sıra mide bulantım oluyor. Mide bulantısı kişiden kişiye değişiyor başlamamış olabilir daha normal bence

Barbi bebek

Kayıtlı Üye
rank
Benim iki oğlum da da bulanti nedir bilmedim bunda sabahları nerdeyse midem dışına firlayacak artı bide mide ağrısı cekiom rabbim inşallah hayirlisini versin

N

Neslihan

Guest
5 buçuk haftalık başladı, şimdi 8ci haftafayim ve 4kg verdim. İnşallah mide bulantıniz olmaz. Çok zor bi süreç....

Oğluma hamileyken hiç olmadı bu hamileliğimde 7. Haftada başladı 9. Haftadaym şuan
Prilam dr doktor yazıyor bulantısı olanlar mutlaka kullanın benim 3. Yedinci haftadayım diğerlerinde de oldu ama metpamid var di hiç faydası yoktu bu ilaç hayatımı kurtardı resmen

Maviş

Kayıtlı Üye
rank
Prilam dr doktor yazıyor bulantısı olanlar mutlaka kullanın benim 3. Yedinci haftadayım diğerlerinde de oldu ama metpamid var di hiç faydası yoktu bu ilaç hayatımı kurtardı resmen
İyi valla mide bulantısını kesiyorsa cok iyi

bende de kızıma hamileyken 12-13 haftalarda başlamıştı şimdiki hamileliğimde hiç bulantım olmadı
Olabiliyor oyle degisimler

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar