Bunlar doğum belirtisi olabilir mi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Panikbiranne tarafından oluşturulan Bunlar doğum belirtisi olabilir mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 500 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bunlar doğum belirtisi olabilir mi ?
Konbuyu başlatan Panikbiranne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Panikbiranne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2 saattir bebeğim aşırı hareketli durmuyor aşağıya vajina ve idrar torbasına çook baskı var sürekli de kasılıp duruyor sonra deli gibi oynuyor bazen kasılmasından nefesim kesiliyor o derece hala devam ediyor dediklerim bu şekilde doğum belirtisi yaşayan oldumu

AleynaT

Kayıtlı Üye
rank
37+2 , aynı belirtileri bende yaşıyorum ama bebis çok heyecanlı olduğu için bence çünkü bugüne kadar muayene ettiğim gebelerde de böyle bir doğum belirtisi görmedim, kendi muayenemde de aynı şekilde 😀

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2 saattir bebeğim aşırı hareketli durmuyor aşağıya vajina ve idrar torbasına çook baskı var sürekli de kasılıp duruyor sonra deli gibi oynuyor bazen kasılmasından nefesim kesiliyor o derece hala devam ediyor dediklerim bu şekilde doğum belirtisi yaşayan oldumu
Sancın yoksa doğum başlamamiştir canım

mystery_sea

Kayıtlı Üye
rank
Benim doğumdan önceki son 1 hafta hep bu tarz oluyordu özellikle vajinaya ve idrar torbasına baskı çok fenaydı böyle bıçak saplanır gibi oluyordu 1 hafta sonra da doğum yaptım yani yaklaşmış olabilir sizin de

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Ama rahimde incelme oluyor bi doktora git kontrole

Tüm sayfalar yüklendi.