Sorum var Buqün saqlık ocağına qittik kontrol için

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebuşşş tarafından oluşturulan Buqün saqlık ocağına qittik kontrol için başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 959 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Buqün saqlık ocağına qittik kontrol için
Konbuyu başlatan Ebuşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Aile hekiminiz bebeqin dil baqı olduğunu söyledi bundan dolayı ememez dedi başına böyle bir durum gelen var mı yarın kendi doktoruna qideceqiz ama doktorumuz pek ilqilenmiyor hastaneden çıktığımızda doktora bebeqin dilin altında birşey var dediğimde yoktur bişey dedi bakmadı bile ne yapmam lazım bilmiyorum 🤔🥺
yaa çok kötü beni doğum yaptıran kadın doğum doktoru demişti oğlumda dilbagi vardı ilk çocuk diye bilmiyordum emmedi beni dedi geç farketmisler çocuğu konuşmaya başladığında yani s leri söyleyemiyormus ondan sonra anlamış bebekken dilbagi olduğunu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bu durumu bizzat ben kızımda yaşamdım doğum yaptığımda doktor bizi odaya çıkardığında kızımı emzirmek istedim ama kızım bir türlü mememin ucunu kavrayamıyordu ememiyordu tabi biz dil bağını bilmiyorduk oradaki ebelere hemşirelere bebeğim emmiyor dedik hiçbiri bişey anlamadı bir gün boyunca kaldık hastanede ondan sonra çıktık eve geldik görümcem dedi sanki bu kızın dili farklı kalp şeklinde ve dışarı çıkaramıyor dedi bende hemen internetten baktım dil bağı çıktı çocuk doktoruna götürdük dedik böyle böyle dedi dilinde bişey yok biz tabi konuyu iyice araştırıp dilin dil bağı olduğunu biliyoruz hemen çocuk doktorundan kulak burun boğaz doktoruna götürdük aynı günde.kulak burun boğaz doktoru evet dedi böyle bişey var dedi 1 ay sonra getirin dil bağını keselim dedi kestikten 1-2 saat sonra bileti kalmıyor zaten, o zmaan kızım 3 aylıktı dil bağını kestiğimizde ve doktor kestikten 1-2 saat sonra kızımın hiçbişeyi kalmadı çok şükür ne ağrısı ne bişeyi ondan sonra eve geldik bi 15 -20 gün sonra bebeğim çok rahat bir şekilde mememi kavradı ve emdi canım(bu arada dili öyle oluğu için meme ucu kullanıyordum dil bağı olduğu için yani 3-4 ay meme ucu kullandım ) 🥰kızım şimdi 1 buçuk yaşında ve gayet iyi 🥰 bu arada doktor bize dedi ki eğer dil bağını şimdi kesmezsek bebek düzgün konuşamaz,1 yaşını doldurmamalı,en iyisi 3-4 aylık olduğu zman dedi 😊
evet s harfini soyleyemiyorlarmis birde t harfini eğer kesilmezse dilbagi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Aile hekiminiz bebeqin dil baqı olduğunu söyledi bundan dolayı ememez dedi başına böyle bir durum gelen var mı yarın kendi doktoruna qideceqiz ama doktorumuz pek ilqilenmiyor hastaneden çıktığımızda doktora bebeqin dilin altında birşey var dediğimde yoktur bişey dedi bakmadı bile ne yapmam lazım bilmiyorum 🤔🥺
Çok geçmiş olsun canım rabbim şifalar versin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar