BURÇ SOHBETI

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Baklavanın annesi tarafından oluşturulan BURÇ SOHBETI başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,390 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı BURÇ SOHBETI
Konbuyu başlatan Baklavanın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Azranurun annesi

Tülay NALÇACI

Kayıtlı Üye
rank
MERHABA ANNISLER BURÇLAR SIZCE KISILIGIMIZI YANSITIYOR MU ?
BEN BOGA BURCUYUM VE BI COK OZELLIGIM UYUYOR GELIN BU KONUDA SOHBET EDELIM
Bende boğa burçuyum balım ve tüm özellikler uyuyor, evlenmeden önce hergün burç yorumuma bakardım günü mü ona göre ayarlardım kötü bişey olacaksa öyle hareket ederdim inançla alakalı mı bilmiyorum ama sanki herşeye karşı önceden tedbir alıyormuşum gibi hissederdim kendimi, benim fazlasıyla kişiliğimi yansıttığını düşünüyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kesinlikle inandığım bir konu , kendi burcum boğa yükselenim yengeç ve her ikisinin özelliklerini de taşıyorum bu arada tarot falına falanda inanıyorum ablam sayesinde , özellikle ilgilenmek isteyen olursa ablam gerçekten güzel bakıyor
Tarot falına bende inanıyorum baktırmayada özen gösteriyorum 🤭

AleynaT

Kayıtlı Üye
rank
Bende boğa burçuyum balım ve tüm özellikler uyuyor, evlenmeden önce hergün burç yorumuma bakardım günü mü ona göre ayarlardım kötü bişey olacaksa öyle hareket ederdim inançla alakalı mı bilmiyorum ama sanki herşeye karşı önceden tedbir alıyormuşum gibi hissederdim kendimi, benim fazlasıyla kişiliğimi

Bende boğa burçuyum balım ve tüm özellikler uyuyor, evlenmeden önce hergün burç yorumuma bakardım günü mü ona göre ayarlardım kötü bişey olacaksa öyle hareket ederdim inançla alakalı mı bilmiyorum ama sanki herşeye karşı önceden tedbir alıyormuşum gibi hissederdim kendimi, benim fazlasıyla kişiliğimi yansıttığını düşünüyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Baktırmak isteyen olursa iletişime geçebilirsiniz 😀🙏

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar