Sorum var Burda birinin ikinci hesabı varsa belli olurmu?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Lemanbb20 tarafından oluşturulan Burda birinin ikinci hesabı varsa belli olurmu? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,442 kez görüntülenmiş, 132 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Burda birinin ikinci hesabı varsa belli olurmu?
Konbuyu başlatan Lemanbb20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canım gmail hesabı ile açıldığı için netten urmi bir gmail hesabı açıp başka giriş yapabilir bn telefonu değiştirince öbür hesabım onda kaldı duruyor ama hatırlamıyorum da girmiyorum da bence anlamazlar

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Kız burda hergun bisey oluyor hiç aksiyon filmlere bakmaya gerek yok buraya gir yeter🤣🤣🤣
Kızlar burada birisi mesela ikinci bir hesap açıp post paylaşıyorsa o moderatörler tarafından veya üyeler tarafından belli olur mu ? Burada birinin ikinci hesap açtığından şüpheleniyorum da o yüzden sordum.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kimden şüpheleniyorsun

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank

kızımın annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar burada birisi mesela ikinci bir hesap açıp post paylaşıyorsa o moderatörler tarafından veya üyeler tarafından belli olur mu ? Burada birinin ikinci hesap açtığından şüpheleniyorum da o yüzden sordum.
Benden suprleniyorsan benim ikinci hesabım ilkini açamıyorum şifremi unuttum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Aynı e-postadan açarsa belli olur canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Şöyle söyleyeyim eğer kişi ilk gmail hesabı ile uygualmdan atıldı ise ikinci üye olmak istediğinde bize düşüyor o zaman kabul etmiyoruz sorunlu gönderildipi için
2. De bir kişi aynı gmail üstünden 2 hesap açamıyor
3. Eğer bir kişi 2 farklı hesao açarsa ıp adresinden anlaşılır zaten buda sadece bizim şüphe duyduğun kişinin ıp adresşne bakmamız ile kesinlik kazanır canım.

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Sen açmışsın ama neden
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne yapmaya çalışıyorsun @Lemanbb20

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar