Bursa kadin doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde mavi mavi88 tarafından oluşturulan Bursa kadin doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 419 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Bursa kadin doğum
Konbuyu başlatan mavi mavi88
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mavi mavi88

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Mrb arkadaşlar Bursa'da yaşıyorum 3.ayıma girdim gebelikte fakat hayla bir doktor bulamadım normal doğumdan çok korkuyorum normal doğuma zorlamayan sezeryan yapicak doktor ile devam etmek istiyorum varmı bildiğiniz bursada
@Gökçem💕 bu arkadaş bursalı canım belki biliyordur yardımcı olur

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Mrb arkadaşlar Bursa'da yaşıyorum 3.ayıma girdim gebelikte fakat hayla bir doktor bulamadım normal doğumdan çok korkuyorum normal doğuma zorlamayan sezeryan yapicak doktor ile devam etmek istiyorum varmı bildiğiniz bursada
Bursa'da yaşayan arkadaşlar muhakkak ki vardır kuzum görünce dönüş sağlarlar
Sağ Saglim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah Rabbim 🤲🙏🤲

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhaba canım sağ salim kucağına alırsın inşallah 💕 ben farklı senelerde orada doğum yaptım ikisi sezeryan birisi Medicana da bahar çelen bayağı bayağı iyi ikincisi de sezeryan oda Bursa şehir hastanesinde oldu oda iyiydi yani canım 💕 adını unuttum ama ya sehirdekini yeni oldum sayılır nisanda

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende bursaliyim ben hayat Hastanesi'nde yapdm ben normal diye gidip sezeryana alindm açılma olmadi çünkü normal doğumu istememe rağmen bende çok korkuyodm normal doğumdan benim dokdorum gonca oğurlu pakay ben memnundm dokdormdan ama istersen farklı dokdorlarda var bide Nazmiye Şentürk varmış ama ben sonradan öğrendim onuda iyi diyolardi

mavi mavi88

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende bursaliyim ben hayat Hastanesi'nde yapdm ben normal diye gidip sezeryana alindm açılma olmadi çünkü normal doğumu istememe rağmen bende çok korkuyodm normal doğumdan benim dokdorum gonca oğurlu pakay ben memnundm dokdormdan ama istersen farklı dokdorlarda var bide Nazmiye Şentürk varmış ama ben sonradan öğrendim onuda iyi diyolardi
Nazmiye hanımı biliyorum oda normalciymis😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba canım sağ salim kucağına alırsın inşallah 💕 ben farklı senelerde orada doğum yaptım ikisi sezeryan birisi Medicana da bahar çelen bayağı bayağı iyi ikincisi de sezeryan oda Bursa şehir hastanesinde oldu oda iyiydi yani canım 💕 adını unuttum ama ya sehirdekini yeni oldum sayılır nisanda
Bahar çelen sezeryancimi normale zorluyormu bilginiz var mi

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank

Farketmiyor canım ben onda sezeryan oldum gayet çabuk bitti ve aşırı ilgilendiler hasthaneden çıkana kadar özel ama parasını haketti gerçekten sezeryan dikişim azdı öbür gün yaramın üzerini açtılar sprey sıktılar aynı gün duş da alabilirsin dedi hani şehir hastanesi de iyi ama Medicana bayağı iyiydi bunda 24 bin istediler depremzede olduğumuz için o kadara yaptiramazdim o yüzden şehir hastanesinde yaptım orası da çok ilgili çabuk sürdü hatta doktor da gece sezeryan olduğum için başka doktor girdi o yüzden adını hatırlamıyorum bayan bir doktordu

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank

Canım benim dokdorumda illa sezeryan demedi zaten ama suni sanciyla bile acilmam olmadı kaç kere alttan muane edildm doğuma kadar oyuzden alındım sezeryana epiduralle normal doğuma gircekdim olmadı sendemi benim gibi korkuyosun normalden🤗🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar