Bursada gebeokulu bilen yada online

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Nesliesen tarafından oluşturulan Bursada gebeokulu bilen yada online başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,268 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Bursada gebeokulu bilen yada online
Konbuyu başlatan Nesliesen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçem💕

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Canım ben de sana sorsam bursada hangi doktoru tavsiye edersin diye. Devlet hastanesinde kendi doktoruma randevu bulamıyorum da

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben de sana sorsam bursada hangi doktoru tavsiye edersin diye. Devlet hastanesinde kendi doktoruma randevu bulamıyorum da
Ben özel doruk hastanesine gidiyorum gizem yıldırıma memnunum galiba doğal doğum konusundada uyumlu başka doktorlarda var ama devlette bildiğim bir doktor yok googlede bakınca yorumlarından seçebilirsin

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyordum kızlar sağolun özele gidiyordum bu ara sıkıştık biraz devlete geçtim ama çok memnun kaldım ilgiliydiler.
Şehir hastanesinde çok iyi doktorlar varmış ama dediğim gibi doğuma gelmezler ben memik karaküçük diye doktora randevu almıştım yorumlarıda çok iy sabah işi çıkmış son anda başka murat diye bi doktora yönlendirdiler fena değildi de 3lü test ulturason falan kafam karıştı çoookta uzak bidahada gitmem oraya şimdi bende 1 2 ay yüksrk ihtisasa devlete gidicem son aylar özeldeki doktoruma giderim özelde doğum yapıcam diyede her ay ona gitmiyorum bende canım

Canann

Kayıtlı Üye
rank
Bilen giden varsa tavsiye almak isterim
Şehir hastanesinde varmış canım bende cuma günü kayıt yaptıracam oraya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şehir hastanesinde Zeliha Atak ve Gültekin diye kadın doktorlar var çok ilgili ve nazik davranıyor hastanenin en iyi doktorlarıymış

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Şehir hastanesinde varmış canım bende cuma günü kayıt yaptıracam oraya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şehir hastanesinde Zeliha Atak ve Gültekin diye kadın doktorlar var çok ilgili ve nazik davranıyor hastanenin en iyi doktorlarıymış
Ben bi kere gittim detaylı ultırason randevusu bile bakmadan çektim geldim görmüştüm gebeokulu yazısını çok uzak ya çalışıyorum bide evde olsam arada giderimde 🥺

Tüm sayfalar yüklendi.