Sorum var Bursada yasayan varmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Senemt tarafından oluşturulan Bursada yasayan varmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,116 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bursada yasayan varmi
Konbuyu başlatan Senemt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Senemt

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben detayli ultrason icin randevu aldim ama haftam doldugu icin detayli bakamayabilirlermis suan 20 haftaligim normalde bu hafta olmam gerekiyordu ama temmuzun 5 ine verdiler detayli ultrasyonu bursada yasayan arkadaslar ozel hastanede detayli ultrasyon fiyati ne kadar eger detayli ulrtasyon yaptirmassam bisey olurmu doktorum hep saglikli bi gebelik bebekte bi sorun yok diyor

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben detayli ultrason icin randevu aldim ama haftam doldugu icin detayli bakamayabilirlermis suan 20 haftaligim normalde bu hafta olmam gerekiyordu ama temmuzun 5 ine verdiler detayli ultrasyonu bursada yasayan arkadaslar ozel hastanede detayli ultrasyon fiyati ne kadar eger detayli ulrtasyon yaptirmassam bisey olurmu doktorum hep saglikli bi gebelik bebekte bi sorun yok diyor
23 haftalıkken yaptırdım, ama bursada fiyat nedir bilmiyorum.

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
20-24 haftalar arası yapılıyor. En önemlisi detaylı ultrason zaten yaptırmanı tavsiye ederim bebeğin A dan Z ye herşeyine bakıyorlar

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende Bursa'da yaşıyorum özel hayat hastanesinde yanlış hatirlamiyosam 300 li bişey tutmusdu ama ihmal etme yapdir detaylı ultroson önemli çünkü

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Bursadayım canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bursadayım canım
Bak ben hepsini arayıp fiyat almıştım ancak ben yaptıralı 2-3 ay oluyor ablam aradı zam gelmiş dedi. Ben hayatta yaptırdım şimdi hayata da zam gelmiş. Ben yaptırırken fiyat listesi şöyleydi.
Osmangazi tıp 713 ₺
Yıldırım doruk 420
Jimer 650
Ceylan hastanesi 490
Sonomar 500
Hayat hastanesi 500
Esentepe fiyat bilgisi vermiyorlar
Anadolu fiyat bilgisi vermiyorlar

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Bursadayım canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bak ben hepsini arayıp fiyat almıştım ancak ben yaptıralı 2-3 ay oluyor ablam aradı zam gelmiş dedi. Ben hayatta yaptırdım şimdi hayata da zam gelmiş. Ben yaptırırken fiyat listesi şöyleydi.
Osmangazi tıp 713 ₺
Yıldırım doruk 420
Jimer 650
Ceylan hastanesi 490
Sonomar 500
Hayat hastanesi 500
Esentepe fiyat bilgisi vermiyorlar
Anadolu fiyat bilgisi vermiyorlar

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
ben iki kizimdada yapmadım bir sorun da olmadı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar