Büyük buluşma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Mervercan tarafından oluşturulan Büyük buluşma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,172 kez görüntülenmiş, 75 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Büyük buluşma
Konbuyu başlatan Mervercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Herkes herkesin postunda altına yazıyor ne var bunda mesela o zaman sende rahatsızsan yazma

Allah aşkına sevmiyorum meeveyi seninle bir alakamız yok sen niye atladin şimdi alla alla ne tuhaf insansınız ya
İste bak bundan bahsediyorum. Ben rahatsiz oldugum icin konunun takibini biraktim ve size birsey demedim. Burada soyleme amacim da kirici olma muslumaniz kalp yapmak kirmak kadar kolay degildir, anlayisli ol demeye calisiyorum ama sen gittikce hiddetleniyorsun. Sevmezsen engellersin şahsi. Benim seninle bir problemim yok, kimseyle yok. Sadece sert cikiyorsun sakin ol, sana zarari olur bu sert cikislarin. Kalbini yorma bacim 😉💐

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Sizinle uğraşamam ben zaten seviyenize hele hiç inemem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İste bak bundan bahsediyorum. Ben rahatsiz oldugum icin konunun takibini biraktim ve size birsey demedim. Burada soyleme amacim da kirici olma muslumaniz kalp yapmak kirmak kadar kolay degildir, anlayisli ol demeye calisiyorum ama sen gittikce hiddetleniyorsun. Sevmezsen engellersin şahsi. Benim seninle bir problemim yok, kimseyle yok. Sadece sert cikiyorsun sakin ol, sana zarari olur bu sert cikislarin. Kalbini yorma bacim 😉💐
Neyden rahatsızsan sen yaa iyimisin sanane biz konuşursak izinmi alacaktık senden

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Screenshot_20230424-214111_Gallery.jpg
Ve bizzzz hepinizi öpüyoruz ❤❤❤

Tüm sayfalar yüklendi.