Büyüme atağı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ozlmkrk tarafından oluşturulan Büyüme atağı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 934 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Büyüme atağı
Konbuyu başlatan Ozlmkrk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim 3 gündür uyumak istemiyor geceleri çok ağlıyor ve iştahı azaldı ama yataktan kaldırınca gülüyor oyun oynuyor 6bucuk aylık olduk sizce atak mı geçiriyoruz
Canım bebeklerin günü gününe uymuyor huy değiştiriyorlar bizde de var şuan sıcaklardan mi bilmiyorum ama biz daha 2 .5 aylığız bazen çok güzel uyuyor gündüz de duruyor bir kaç gündür de deli gibi ağlıyor emmek istemiyor uykuya geçerken ağlıyor ama sakinleştirir tekrar tekrar deniyorum emzirmeyi uyutmayı işe yarıyor sende dene istersen

Ozlmkrk

Kayıtlı Üye
rank
Canım bebeklerin günü gününe uymuyor huy değiştiriyorlar bizde de var şuan sıcaklardan mi bilmiyorum ama biz daha 2 .5 aylığız bazen çok güzel uyuyor gündüz de duruyor bir kaç gündür de deli gibi ağlıyor emmek istemiyor uykuya geçerken ağlıyor ama sakinleştirir tekrar tekrar deniyorum emzirmeyi uyutmayı işe yarıyor sende dene istersen
Bende direniyprum pes etmiyorum ama surekli uyaniyor ilk bebegim hasta mi diye endise ediyorum surekli
Ama gunduz cok keyifli ve uyuyor

Ozlmkrk

Kayıtlı Üye
rank
Benimki de sabah 6 da bi uyanıyor o saatten sonra uyku yok bizimki de 6 buçuk aylık önceden böyle yapmazdı ama bu dönemde değişti
Bizimki de 5te uyandi hala uyumadi 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum o yorulmak istiyor iyice yor kendisini oynat bak nasıl uyuyor benimkide öyle çünkü🤦🏼‍♀️🤣
Cok oynuyor aslinda cokta oynatiyorum ama uyumamakta o kadar cok direniyor ki saatlerce agliyor 😔😔

Bizimki de 5te uyandi hala uyumadi 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cok oynuyor aslinda cokta oynatiyorum ama uyumamakta o kadar cok direniyor ki saatlerce agliyor 😔😔
Canım ilahi açsan ayağında sallayarak uyutsan yinemi uyumaz ben öyle yapıyorum mayisiyor uyuyor

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende direniyprum pes etmiyorum ama surekli uyaniyor ilk bebegim hasta mi diye endise ediyorum surekli
Ama gunduz cok keyifli ve uyuyor
Canım benim üçüncü olduğu halde endişe etmiyor değilim ama huy meselesi bizde gece gündüz uyumuyoruz iki kızımda öyleydi 6. aydan sonra düzeldiler inşallah buda düzelir diye umut ediyorum. Rabbim yardımcımız olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar