Çamaşır suyu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Vvvv tarafından oluşturulan Çamaşır suyu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 626 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çamaşır suyu
Konbuyu başlatan Vvvv
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Vvvv

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhaba 11 haftalık gebeyim. Yeni eve taşındık. Ve ben dayanmadim tüm banyoya ozel bir detarjanim var baya etkili ve ağır onu sıktım. Sıkma isleminde iki üç kez soludum tabi ve o detarjan hemen bogazimi yakiyor. Sonra içime sinmedi ertesi gün birde sirkeli çamaşır suyu yapmıştım. Onuda sıktım . Nefesimi tutmaya çalıştım ama malesef iki uc kere yine nefes aldim.

Sonra çok korktum kizlar iki gündür kafama takıldı. Bu solumalar direkt bebise etki ediyor mu. Hemen Allah korusun saglik sorunu veya organlarinda sorun yapiyor mu. Ne bilim ilk gebeligim ve baya korkuyorum acikcasi

İmoşun Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım gebelikte kimyasal kullanmak zaten tehlikeli ve sen karışım yapmış üstüne de solumussun üstelik bebek daha çok küçük bunu yapmadan önce sorman daha doğru olmaz mıydı? İnşallah bisey olmaz canım ama dikkat etmen gerekir kokusuz doğal olan ürünler var onları kullan ben hamillegimde hep öyle kullanırım çocuğum da var ona da zararlı o yüzden öyle şeyleri pek kullanmam

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Canım gebelikte kimyasal kullanmak zaten tehlikeli ve sen karışım yapmış üstüne de solumussun üstelik bebek daha çok küçük bunu yapmadan önce sorman daha doğru olmaz mıydı? İnşallah bisey olmaz canım ama dikkat etmen gerekir kokusuz doğal olan ürünler var onları kullan ben hamillegimde hep öyle kullanırım çocuğum da var ona da zararlı o yüzden öyle şeyleri pek kullanmam
Ya valla çok haklısın. Çok fikkat ediyordum. Ama oyle pistiki banyo ne yaptikysak geçmedi bende bir anda temizledim. Sonra çok pisman oldum.
Kimyasal her durumda zararlı diye dikkat ediyordum aslinda. Ayy valla olan oldu ama işte içim içimi yiyor.
Allah korusun birşey olmasin ama

İmoşun Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ya valla çok haklısın. Çok fikkat ediyordum. Ama oyle pistiki banyo ne yaptikysak geçmedi bende bir anda temizledim. Sonra çok pisman oldum.
Kimyasal her durumda zararlı diye dikkat ediyordum aslinda. Ayy valla olan oldu ama işte içim içimi yiyor.
Allah korusun birşey olmasin ama
Dediğin gibi olan olmuş ama inşallah bisey yoktur canım bazen olabiliyor öyle şeyler bulantı baş dönmesi felan yoksa Bi sorun olduğunu düşünmüyorum sadece bundan sonra kullanmamaya bak bende bayram temizliği için kullanicam ama iki tane maske takıp eldivenle temizleyip bütün evi havalandıricam içini ferah tut bazen kullanmak zorunda kalıyoruz ama karışım asla yapma sakın

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhaba 11 haftalık gebeyim. Yeni eve taşındık. Ve ben dayanmadim tüm banyoya ozel bir detarjanim var baya etkili ve ağır onu sıktım. Sıkma isleminde iki üç kez soludum tabi ve o detarjan hemen bogazimi yakiyor. Sonra içime sinmedi ertesi gün birde sirkeli çamaşır suyu yapmıştım. Onuda sıktım . Nefesimi tutmaya çalıştım ama malesef iki uc kere yine nefes aldim.

Sonra çok korktum kizlar iki gündür kafama takıldı. Bu solumalar direkt bebise etki ediyor mu. Hemen Allah korusun saglik sorunu veya organlarinda sorun yapiyor mu. Ne bilim ilk gebeligim ve baya korkuyorum acikcasi
Bende ozonla yağ çözle cok oynadım gebeliğimin ilk zamanı evet cok korktum bende sukur bişi olmadı inşallah sanada olmaz birdaha yapma ama

Rümeysa Rümeysa

Kayıtlı Üye
rank

Bende yeni eve taşındım o tür işleri annem gil yaptı. Hamilelikte kimyasal kullanmamanız daha doğru.

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Bende ozonla yağ çözle cok oynadım gebeliğimin ilk zamanı evet cok korktum bende sukur bişi olmadı inşallah sanada olmaz birdaha yapma ama
Ya ben okadar dikkatliyim ki normalde parfüm bile kullanmiyordum inan canim. Ama bunda bir anda yapiverdim. Cok Şükür senin bebise olmamis bise ins benimkinede olmaz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende yeni eve taşındım o tür işleri annem gil yaptı. Hamilelikte kimyasal kullanmamanız daha doğru.
Ahh ahh ben yurtdisindayim canim. Annemler olsa birseye dokundurur mu. Sagolsun arkadaslarim yapti bir cok seyi.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar