Sorum var Camları neyle nasıl temizliyonuz?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sarı kızım🐇💛 tarafından oluşturulan Camları neyle nasıl temizliyonuz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,000 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Camları neyle nasıl temizliyonuz?
Konbuyu başlatan sarı kızım🐇💛
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-02-16-12-19-08-72_5a351068dae84964efd3bc6808f60b72.jpg
    Screenshot_2024-02-16-12-19-08-72_5a351068dae84964efd3bc6808f60b72.jpg
    424.9 KB · Görüntüleme: 35

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Kız.seni beni tanışan şok olursun tam bir temizlik hastasiyim
Valla şuan bnde öyleyim eltilerim bana diyoki sen çocuktan sonra salarsın kendini temizlikten çok büyük konuşuyorlar şuan 20 haftalık hamileyim benim yaptığımı belki şuan 8 haftalık hamile insanlar yapmazz😅😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Herkesin ki farklı işte kuzum ben sadece camda kullanmıyorum . Ama mesela mutfak dolabında kesinlikle cif sprey kullanırım . Yada lavaboda domestos givi 😂😂
Ya Ayşenur bisey sorcam benimki maşallah durmadan tekmeliyo ya sağ tarafımda çok hissediyorum acaba normalmi ya

Herkesin ki farklı işte kuzum ben sadece camda kullanmıyorum . Ama mesela mutfak dolabında kesinlikle cif sprey kullanırım . Yada lavaboda domestos givi 😂😂
Ya Ayşenur bisey sorcam benimki maşallah durmadan tekmeliyo ya sağ tarafımda çok hissediyorum acaba normalmi ya

Sa

Sade suyla mi temizliyorsun yani deterjan hiç koymadan nasıl temiz oluyor peki
Dene canım bak Ayşenur da önerdi

Sa

Sade suyla mi temizliyorsun yani deterjan hiç koymadan nasıl temiz oluyor peki

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Valla şuan bnde öyleyim eltilerim bana diyoki sen çocuktan sonra salarsın kendini temizlikten çok büyük konuşuyorlar şuan 20 haftalık hamileyim benim yaptığımı belki şuan 8 haftalık hamile insanlar yapmazz😅😅

Çok normal canım iki üç hafta sonra haraketler bir tık yavaşlayacak o zaman endişe edeceksen şimdiden etme diye diyorum 😂😂. Sonradan 25 den sonra yani haraktleri. Artarak devam edecek 30 dan sonra artık karnını yırtıyormuş gibi hissedeceksin 🤣🤣. Benim minik geceden beri durmuyor hatta dün sabahtan beri bence karnımda uyumadı bile eminim buna 😂.

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Çok normal canım iki üç hafta sonra haraketler bir tık yavaşlayacak o zaman endişe edeceksen şimdiden etme diye diyorum 😂😂. Sonradan 25 den sonra yani haraktleri. Artarak devam edecek 30 dan sonra artık karnını yırtıyormuş gibi hissedeceksin 🤣🤣. Benim minik geceden beri durmuyor hatta dün sabahtan beri bence karnımda uyumadı bile eminim buna 😂.
Aynn yaa bnde anlatmaya çalışıyorum 😅😅😅

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aynn yaa bnde anlatmaya çalışıyorum 😅😅😅
Kız benim ki horon tepiyoe sanırsın çocuğun sapımda totosu solumda ayakları kaşığımda elleri haraket ediyor hissediyorum eşim bile uykusunda hissediyor sabah diyor ki gece hiç rahat durmadı minik diye 😂😂. Sabaha kadar kaç kes uyandım onun ayakları yüzünden bir çekiyor bir itiyor

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Kız benim ki horon tepiyoe sanırsın çocuğun sapımda totosu solumda ayakları kaşığımda elleri haraket ediyor hissediyorum eşim bile uykusunda hissediyor sabah diyor ki gece hiç rahat durmadı minik diye 😂😂. Sabaha kadar kaç kes uyandım onun ayakları yüzünden bir çekiyor bir itiyor
Hahahaha😅😅😅Ben sadece hafif tekmelerini hissediyorum ama maşallah sürekli daim hissettim bugun

Tüm sayfalar yüklendi.