Sorum var Camları neyle nasıl temizliyonuz?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sarı kızım🐇💛 tarafından oluşturulan Camları neyle nasıl temizliyonuz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,003 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Camları neyle nasıl temizliyonuz?
Konbuyu başlatan sarı kızım🐇💛
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Biraz zaman geçsin artık dışarıdan bakan birine görür canım haraketlerni hatta eşin dokunmadan bile görür öyle anlatayım 😂😂
Aynn ya mesela ablam kızında karnının üzerine kumanda koyardı kızı her tekmesinde kumanda havaya zıplardı😅😅😅😅çok gülerdik ozamn😅😅😅💕🤗@Gamze Hümeyra
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız.seni beni tanışan şok olursun tam bir temizlik hastasiyim
Dene bnce canim

-Fatma-

Kayıtlı Üye
rank
Kız benim ki horon tepiyoe sanırsın çocuğun sapımda totosu solumda ayakları kaşığımda elleri haraket ediyor hissediyorum eşim bile uykusunda hissediyor sabah diyor ki gece hiç rahat durmadı minik diye 😂😂. Sabaha kadar kaç kes uyandım onun ayakları yüzünden bir çekiyor bir itiyor
Ne güzel benimkide horon tepse ne iyi olur ☺️ ilk oğlumda hamileyken 20 haftalıkken hareket etmeye başlamıştı ama pek hareket etmezdi kesin buda öyle olur ikinci acaba nezaman hareket eder diye sabrediyorum 🤗🌹

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Ne güzel benimkide horon tepse ne iyi olur ☺️ ilk oğlumda hamileyken 20 haftalıkken hareket etmeye başlamıştı ama pek hareket etmezdi kesin buda öyle olur ikinci acaba nezaman hareket eder diye sabrediyorum 🤗🌹
Canım sen 4.ayındasın sanırım bu aralar başlar bnde de bu haftada başladı ama çok hafif hissettim taki 20 haftalık olana kadar bnm minik maşallah hala durmuyo ya yerinde 😅🤗

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aynn ya mesela ablam kızında karnının üzerine kumanda koyardı kızı her tekmesinde kumanda havaya zıplardı😅😅😅😅çok gülerdik ozamn😅😅😅💕🤗@Gamze Hümeyra

Dene bnce canim
Ahaha kız ben karnımı sehpa olarak kullanırdım 😂😂 çay bardağı su bardağı tabak koyardım Kayra ona bile vururdu 😂😂

Eder canım eder hepsi aynı olmuyor bir bakmışsın horon tepiyoe karnında 😂😂

Valla cnm saf su ile temizliyom ben...
Yani şöyle bir temizlik kovan varsa içine sana yetebildigi kadarıyla su koy ve camına yapışmayacak bir bez kullan örneğin;gömlek tarzı olabilir cnm...
Sonra bezini kovanın içinde ıslat sonra bezini sudan birazcık sık elinle sonra sil cnm sildikten sonra aynı kumaş tarzında yani gömlek tarzı Bir bez yardımıyla kurut...Yani ben önceden camsil kullanıyordum dediğin gibi çok leke bırakiyo bnde dediğim gibi yapıyorum çok temiz oluyo öyle tavsiye ederim canım 👌🤗

Canım ben denedim hatta tam ölçülü yaptım fakat çok köpürdü 1 saat onun temizlemesiyle uğraştım
Hahaha öylemi ya🤣🤣 , aslında bulaşık deterjanıni duyunca benimde kafama takılmadı değil yani hani dedim bulaşık deterjanı köpürtmez mu diye ama 🤣🤣o kadar övünce dedim bı deneyim bakalım.soyledigin iyi oldu ama canım hiç uğraşmiyim o zaman.

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Ahaha kız ben karnımı sehpa olarak kullanırdım 😂😂 çay bardağı su bardağı tabak koyardım Kayra ona bile vururdu 😂😂

😅😅😅

Hay Allah seni🤗😅😅😅😅😅

Hahaha öylemi ya🤣🤣 , aslında bulaşık deterjanıni duyunca benimde kafama takılmadı değil yani hani dedim bulaşık deterjanı köpürtmez mu diye ama 🤣🤣o kadar övünce dedim bı deneyim bakalım.soyledigin iyi oldu ama canım hiç uğraşmiyim o zaman.
Sen bilirsin cnm ama benim ve Ayşenurun dediğini önce dene istersen saf su ve kuru bez👌😏

Denemeni tavsiye ederim canım

Son düzenleme:

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
1 yemek kaşığı Beyaz sirke
1 yemek kaşığı bulaşık Makinesi parlatıcısı
1 yemek kaşığı bulaşık deterjanı
bunları küçük bir püskürtmeli şişeye koyup üzerlerine sıcak su ekleyip çalkala.cam ve aynalara püskürterek önce ıslak bezle silip ardından kuru bı bezle kurula, canım.camlar ve aynalar kesinlikle ne yağmur lekesi nede parmak izi tutmuyormuş, mükemmel sonuç veriyormuş.

Bu tarifi Instagram'da görmüştüm, denemek için de kaydettim, Ama daha denemedim.
şuan doğum yapalı 3 gün oldu kendime gelip toparlandık tan sonra denicem ama,sen benden önce dene istersen, bakalım nasıl sonuç alacaksın.dedikleri kadar varmiymış.
Bende böyle yapıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.