Can sıkıntısı 😂😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysem tarafından oluşturulan Can sıkıntısı 😂😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,273 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Can sıkıntısı 😂😂
Konbuyu başlatan Aysem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Ben doğurdum ama seni sorayım dedim nasılsın canım senin şafak kaç 🥰
Şafak 82 doğsun diye sabırsızlanıyorum🥰🥰 mide yanmasının dışında çok iyiyim şükür senin prensesin nasil
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende doğurdum 2,5 aylık olduk 🙈
Darısı benim ve doğumu bekleyen annelerin başına 😂😂

Bende doğurdum 2,5 aylık olduk 🙈

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzel anneler ve anne adayları benim sorum genel olacak nasılsınız hamilelik nasıl gidiyor şafak kaç 😂😂 herkesin keyfi yerindedir inşallah 🤲🥰
Son 8 hafta sezeryanla olcagi icin 8 haftam kaldj bir an önce geçsin dogurayim istiyorum ilk aylar kusma simdi ise her yerim agiriyo ne bel kaldi ne bacak nede kasık bulantilarda geri geldi ustune 🤦 sag salim bi dogursaydim su kızı 🤣

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzel anneler ve anne adayları benim sorum genel olacak nasılsınız hamilelik nasıl gidiyor şafak kaç 😂😂 herkesin keyfi yerindedir inşallah 🤲🥰
🍀💕8️⃣💕🍀 Iyiyim canım biraz ağrım var Çarşamba günü kontrol var pazar korona testi 22si sabah doğum dedi doktor bakalım inşallah bı aksilik olmaz dinlen dedi ama hergun temizlik yapıyorum bana bişey olursa millet evi pis demesin diye nasıl bı psikoloji ise

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Şafak 82 doğsun diye sabırsızlanıyorum🥰🥰 mide yanmasının dışında çok iyiyim şükür senin prensesin nasil

Çok şükür gece uyanık gündüz uyuyor bazen uyumuyor henüz düzene oturmadı ölü balık gibi bakıyorum birde okula giden çocuk olunca sen tahmin et bakalım nasılım 😅😅😅

Tüm sayfalar yüklendi.