Can sıkıntısı 😂😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysem tarafından oluşturulan Can sıkıntısı 😂😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,351 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Can sıkıntısı 😂😂
Konbuyu başlatan Aysem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzel anneler ve anne adayları benim sorum genel olacak nasılsınız hamilelik nasıl gidiyor şafak kaç 😂😂 herkesin keyfi yerindedir inşallah
26 haftalık oldum geceler biraz sorun olmaya başladı uykum var ama uyuyamıyorum benim paşam büyüdükçe başka yapmaya başladı nefes alamıyorum sanki geriliyorum onun dışında çok hamileliğim Allahima şükür rahat geçirdm canım bı problem yaşamadım
Merhaba güzel anneler ve anne adayları benim sorum genel olacak nasılsınız hamilelik nasıl gidiyor şafak kaç 😂😂 herkesin keyfi yerindedir inşallah 🤲🥰

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Son 8 hafta sezeryanla olcagi icin 8 haftam kaldj bir an önce geçsin dogurayim istiyorum ilk aylar kusma simdi ise her yerim agiriyo ne bel kaldi ne bacak nede kasık bulantilarda geri geldi ustune 🤦 sag salim bi dogursaydim su kızı 🤣
Az kalmış canim bı bakmışsın Allah'ın izniyle kucağında gerçi her gün yıl gibi geliyor insana ama en guzel bekleyiş bunlar😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

26 haftalık oldum geceler biraz sorun olmaya başladı uykum var ama uyuyamıyorum benim paşam büyüdükçe başka yapmaya başladı nefes alamıyorum sanki geriliyorum onun dışında çok hamileliğim Allahima şükür rahat geçirdm canım bı problem yaşamadım
Aman maşallah inşallah doğuma kadar hep rahat geçer erkek çocukları biraz yaramaz olurmuş son aylarda tekmeleriyle uyutmazmis bakalım senin prens nasıl olacak😂😂

🍀💕8️⃣💕🍀 Iyiyim canım biraz ağrım var Çarşamba günü kontrol var pazar korona testi 22si sabah doğum dedi doktor bakalım inşallah bı aksilik olmaz dinlen dedi ama hergun temizlik yapıyorum bana bişey olursa millet evi pis demesin diye nasıl bı psikoloji ise
Bırak kım ne derse desin senin canından bebeginin sağlığından daha önemli değil canm benm riskli gebelik diye aylardır temizlik yapmıyorum bı annem geldi bide ablam temizledi onun dışında çamaşır bulaşık yemek okadar bazen temizlik için ağlıyorum ama yapmiyorm yine bı dogsun acısını cikarcam 🤭😂

Çok şükür iyiz şafak 12 🥰sen nasılsın 🤗
Şükür bende iyiyim şafak saymaya devam ediyorum😊🤭

Son düzenleme:

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Valla 12 haftalikdi hareketliydi Dr ne kadar hareketli demisdi sorma iki üç gündür hiç durmuyo zaten 🤗🤗özellikle yemek yedikten sonra
Benim kızdan iki gündür pek ses çıkmıyor yarın sağlık ocağına gidip kalp atışını dinliycem sabah zor olur bana aşırı evhamlıym😂😂

Oda geçer canım bebeğini kucağına alınca herseyi unutuyorsun
Bebeğim sağlıkla kucagimda olsun çekeceğim her ağrıya mide yanması vs razıyım yeterki saglikla gelsin😊🤲

Benim kızdan iki gündür pek ses çıkmıyor yarın sağlık ocağına gidip kalp atışını dinliycem sabah zor olur bana aşırı evhamlıym😂😂

Bebeğim sağlıkla kucagimda olsun çekeceğim her ağrıya mide yanması vs razıyım yeterki saglikla gelsin😊🤲
Aynen canım Allahin izniyle kavuşursun inşallah bebeğine 🤲

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzel anneler ve anne adayları benim sorum genel olacak nasılsınız hamilelik nasıl gidiyor şafak kaç 😂😂 herkesin keyfi yerindedir inşallah 🤲🥰
Bazen olabiliyo canım sıkıntı etme iyidir cikolata yediğin zamandami hareket etmiyo genelde tatlı yendiği zaman hareket eder derler ya benimde iki üç gündür böyle

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar