Sorum var Canım a tak ediyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Canım a tak ediyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,475 kez görüntülenmiş, 97 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canım a tak ediyor
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar canıma tak etti artık üç yaşında bir oğlum var ve söz dinlemiyor korkmuyor kafasına buyruk yaşıyor resmen ya ben bununla ne yapacağım dışarıya çıkıyoruz burnumdan geliyor kızıyorum vuruyorum aynı babasını da dinlemiyor artık boğazım ağrıyor sinirden birde TV aç diyor sürekli telefon istiyor deli olmamak el değil resmen parmağında oynatıyor bizi 🥺😩
Valla şimdiki çocuklar hep öyle canm naparsan yap olmuyo bazen insan yetemediğini bile düşünüyo😏

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar canıma tak etti artık üç yaşında bir oğlum var ve söz dinlemiyor korkmuyor kafasına buyruk yaşıyor resmen ya ben bununla ne yapacağım dışarıya çıkıyoruz burnumdan geliyor kızıyorum vuruyorum aynı babasını da dinlemiyor artık boğazım ağrıyor sinirden birde TV aç diyor sürekli telefon istiyor deli olmamak el değil resmen parmağında oynatıyor bizi 🥺😩
Benim oğlumda öyle ve malesef büyüdü halen aynı ben yaşlandım onu büyütürken

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 32. Haftasındasınız.
Bebeğin ayak ve al tırnakları ve gerçek saçları oluşur. cildi pürüzsüz hale gelir. Bu haftadan sonra kalan 7 haftada şimdiye kadar aldığı kilo kadar ağırlığı artacak.
uterus artık diyafram ve mideye baskı yaptığı için nefes darlığı ve mide yanması şikayetleri artar. sırt ağrılarında artış olur. gece yatarken yastığınızı yükseltmeniz gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 41 cm ağırlıgı 1780 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Benimde kızım aynı hayattan soğutmuş resmen beni sokak ortasında kendini yerlere atmalarmı desem ayakkabısını çıkarıp fırlatmak mı desem hepsi var seni ćok iyi anlıyorum Allah yardımcın olsun inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar