Canım çok sıkkın akıl verinnn kızlar😟😟😟

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşee tarafından oluşturulan Canım çok sıkkın akıl verinnn kızlar😟😟😟 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,473 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canım çok sıkkın akıl verinnn kızlar😟😟😟
Konbuyu başlatan Ayşee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esma nur ktbs

YagmurArar

Kayıtlı Üye
rank
Ya valah sinir oluyorum böyle adamlara 🤬 valah sen sen ol bir daha bu adama ne çocuk yap ne bişey iyicene korun bütün kahrı sen çek anası ile bir olsun senin sözün geçmesin Bi de ananın evine desin varsa imkanın sığınacak yerin öyle mi madem hadi sen yoluna ben yoluma de git baba evine hiç çekme... Ezdirme kendini dik ol kimse kimseye muhtaç değil bu hayatta bu adamları biz kadınlar bu hale getiriyoruz! O kaynana olacak insanı da hiç takma unutma konuşma ne hali varsa görsün Allah büyük zaten alma kimsenin ahını demişler

Küçükanne06

Kayıtlı Üye
rank
Ya valah sinir oluyorum böyle adamlara 🤬 valah sen sen ol bir daha bu adama ne çocuk yap ne bişey iyicene korun bütün kahrı sen çek anası ile bir olsun senin sözün geçmesin Bi de ananın evine desin varsa imkanın sığınacak yerin öyle mi madem hadi sen yoluna ben yoluma de git baba evine hiç çekme... Ezdirme kendini dik ol kimse kimseye muhtaç değil bu hayatta bu adamları biz kadınlar bu hale getiriyoruz! O kaynana olacak insanı da hiç takma unutma konuşma ne hali varsa görsün Allah büyük zaten alma kimsenin ahını demişler
Vala cok dgru söylemişsin helal olsn

MelekŞeyma

Kayıtlı Üye
rank
Çok üzülüyorum bir de üstüne git babanın evine diyo bana 😟
Git babanın evine burnu sürtünsün saçmalığa bak ya ben olsam bir dakika bile kalmam böyle söyleyen birinin yanında . Benim ablam geldi babamın evine .Babam yollamadı eniştem geldi almaya dedi ki git ailen gelsin kaç gün gitti geldi ailesi gelmeden vermedi babam ailesine de dedi ki bir daha kızım gelirse asla göndermem ona göre gözleri korktu ablama karşı daha iyiler şimdi bir de küçük bebeği var çok şiriiin

Aybüke001

Kayıtlı Üye
rank
Çok canım sıkkın eşimde destek vermiyor bana bu konuda annemin inadına gitmeyelim diyo😟
Valla ben esimin bu lafindan snra çeker gider boşardım. Esimin uzmanlik icin 6 ay egitim gormesi gerekio biz dayisigilin evinde kira ödemioduk cikmamiz gerektiginde kaynanam bana ddi ki kocan egitime godecek sen tek olmaz bnde kalman dogru. Ddm sen bigün evimde yatmis dglsin ben 6 ay nsl kalayım. Herkes kendi evinde rahat ddm diye eşim kizdi ne bicim konsyosun annemdir karışır ddi. O zaman annenle oturursun cnm dedim annesinin yanında. Ertesi gunde annemin yanına izmire gittim gelmedim kopek oldu geldi yalvardi tmm bidaha kimseyi karstrmiycam dön dedi yani yüz verme. Eşine söyle çocuğu sennle yaptım annenle deil de. Ikimiz karar vericez de baskın karakter ol kazanirsin her daim

Ohannesburg

Kayıtlı Üye
rank
Çok canım sıkkın eşimde destek vermiyor bana bu konuda annemin inadına gitmeyelim diyo😟
Çocuk sizin o yüzden ona isim danışmanıza bile gerek yok. O isim koyma hakkını kendi çocuklarında kullandı bitti artık. İpleri şunların eline vermeyin bu kadar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kendisi anasının evine dönsün ana kuzuları

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Öyle söyledim yiğit hamza olsun dedim hiç bir şekilde yiğit olmck diyorlar özelde değil ne olursa olsun devlette normal doğum yapcaksın diyorlar ama zaten iki devlet hastanesine de gittim kendi doktorum sezeryan olmqn gerekiyor dedi devlett normal yapamazsan sezeryanq alırız diyor kimse anlamıyor beni çok üzülüyorum bir de eşim annesinn lafından çıkmıyor 😟😟
Canim devlette Sezeryan ol normal su sartlar altinda cok riskli

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
Ne desem anlamıyorlar bıktım artık 😟
Canim devlette Sezeryan ol normal su sartlar altinda cok riskli
Devlet hemen sezeryana almıyor ama 😟

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Ne desem anlamıyorlar bıktım artık 😟

Devlet hemen sezeryana almıyor ama 😟
Canim ne diye bilirimki ben olsam bosardim sahsen hic cekemem Allah sabir ve kolaylik versin ama isim konusundada dogumdada kendini ve doktoeu dinle magdem kocan pintilik yapacakti yapmasaydi cocugu anlam veremiyorum bu eski insanlari ve erkek kafasini

Mehtap sevmez

Kayıtlı Üye
rank
Çok üzülüyorum bir de üstüne git babanın evine diyo bana 😟
Kusura bakmada çok yüz vermişsin sessiz kalma benim oğlumun adida yiğit 4 yaşına girdi şimdi kızıma hamileyim ben nerde doğurmak istersem orda dogururum kimsenin hakkı da değil sana karışamaz senin kendi annen baban veya abin yokmu kendi ailendende destek al yanlız olduğunu gösterme o bebek senin bunu unutma

Tüm sayfalar yüklendi.