Canım çok sıkkın akıl verinnn kızlar😟😟😟

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşee tarafından oluşturulan Canım çok sıkkın akıl verinnn kızlar😟😟😟 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,471 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canım çok sıkkın akıl verinnn kızlar😟😟😟
Konbuyu başlatan Ayşee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esma nur ktbs

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Herkese merhaba anlatcak kimsem yok buraya yazıyorum.. 36. Haftama girdim kızlar ve bu zamana kadar tek bi doktorda muane oldum özel bi hastanede ve bebeğimin kafa yapısı büyük ayrıca tek böbrekli 😟 şimdi eşim özele para veremem devlette doğum yapcaksın diyo kendi doktorum sezeryan olman gerekiyor dedi eşimle dünden beri bu konudan dolayı kavga ediyoruz sürekli durumumuz olmasına rağmen ve doktorun bebeği ve seni zorlayamayız sezeryan olcaksın demesine rağmen benimle para vermemek için kavga ediyoe😟😟😟 bebeğimin ismini yiğit koymak istiyorum bu ismi çok seviyorum hep aklımda vardı kayınvalidem 'yemin ederim yiğit koymcksınız o ne öyle it gibi Hamza koycaksınız diyo` çok ağrıma gitti dünden beri huzurum hiç yok ne diyim napıyım sizce akıl verin bana😟😟😟
Devlet hastanesinde sezeryan için para mı alıyorlar ki

Tüm sayfalar yüklendi.