Canım çok sıkkın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan Canım çok sıkkın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,408 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canım çok sıkkın
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Haticegulasik01

Beyza Fırat

Kayıtlı Üye
rank
Kilis devlet Hastanesi'ne geldim normal doğumdan çok korktuğum için sezeryan yapıyorsunuz diye konuşmak için önce muayene etti çocuk için birşey dediler mı en son ne zaman doktora gittin dedi zayıf olduğunu söylediler vitamin yazdılar dedim gelişimi zayıf dedi birsuru tahlil istedi kan idrar nts birultrason daha sonuçlardan sonra konuşuruz dedi kan ve idrarı verdim ultrason ve nts için eşimle arabada bekliyoruz o gece nöbetten çıktı uykusuz bende sancidan uykusuzm 6 30 yattım eşim 8.30 hastaneye getirdi çok perişanım
Çok geçmiş olsun canım inşallah sonuçlar güzel çıkar

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Söylemedi canım ultrason fotosu bile vermedi sonuçları bekliyorum konuscam birazdan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Özele gittim hep kovid olduğum için Bebek zayıflamış bu ay çıkana kadar bekleyelim dedi doktor
Anladım umarım olumsuz bişey çıkmaz ama şimdi bu haftadan sonra doğum için devlete gidebiliyormusun ki karar değiştirdin herhalde

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kilis devlet Hastanesi'ne geldim normal doğumdan çok korktuğum için sezeryan yapıyorsunuz diye konuşmak için önce muayene etti çocuk için birşey dediler mı en son ne zaman doktora gittin dedi zayıf olduğunu söylediler vitamin yazdılar dedim gelişimi zayıf dedi birsuru tahlil istedi kan idrar nts birultrason daha sonuçlardan sonra konuşuruz dedi kan ve idrarı verdim ultrason ve nts için eşimle arabada bekliyoruz o gece nöbetten çıktı uykusuz bende sancidan uykusuzm 6 30 yattım eşim 8.30 hastaneye getirdi çok perişanım
Geçmiş olsun canım Allahım şifa versin 🤲

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah

Eşimin arkadaşı burda doğum yapmış diye benide buraya getirdi güya rica edecekti sezeryan yapabilir mi diye ortada yok
Devlette isteğe bağlı yaparlarmı ki eğer bir sıkıntın olmazsa normalde yapabilirsin bende sırf normal yapayım diye özele gidiyprum zorla suni sancı vermesinler isteklerimi söyleyim beklesinler doğumu diye🤭

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Ne kilosunu söyledi nede başka birşey beş tüp kan aldılar idrar nts birde sonuçlardan sonra konuşuruz dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

38 haftaligiz ben kovid oldum Biray yemek yemedim o yüzden bebeğim zayıfladı sanki ama başka birşey varms gibi davrandı doktor
Günlük süt muz kaşar cewiz kek peynir tukettinz mi. Çok qecmis olsun rabbim korktuqunz kapıya uqratmasn insaAllah 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.