Canım çok sıkkın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevgiiii tarafından oluşturulan Canım çok sıkkın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,799 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canım çok sıkkın
Konbuyu başlatan Sevgiiii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Benim erkek kardeşim var 23 yaşında sevgilisi var İstanbul da, onu çok seviyor ama kızlarla konuşur oyun var papçi diye ben bilmem pek kızlarla görüşür konuşur o kız hergün beni arayıp der abla fatihe birşey der beni farklı kızlarla konuşuyor der ben kardeşime kızarım derki abla ben seviyorum sevgilimi ama bunlar oyun aşkı ilan etmiyoruz oyun bu der lütfen sakince bir konuş dinle

❤️Tmm canım çok teşekkürl
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba kızlar..konu eşim 31 haftalık hamileyim eşim normalde beni çok sever yani ben öyle düşünürdüm..aileme fazlasıyla değer veriyor ama iki gün önce oynadığı okey oyununda kızlarla arkadaşlık ettiğini sohbet ettiğini gördüm yanlış bişi yazmamış ama ne zamandır onlarla sohbet ediyor oyunda bilmiyorum eminim sildiği sohbetleri de var içim içimi yiyor dört beş kıza mesaj atmış onlara ilgi duymasaydi beni gerçekten sevseydi sizce böyle bişi yapar mıydı aldatmaya girmiyor mu bu kaç kere de sordum bu ona bu oyunda sohbet oluyor mu yok diyordu bana 😥🥺🥺🥺
Ah bir sinirleniyorum böyle okudukca bütün cvblari okudum inanın öncelikle sana rabbim sabır versin cnn en cok ilgi istedigimiz zamandayiz eve ese çocuklara yetmeye çalışıyoruz üstüne bide bu şekilde karşımıza geldiler mi ben cinnet geçiriyorum normalde suskun bir insanım içime atarım hamileliktenmidir nedir bilmiyorum yürek yemiş gibi ağzıma geleni sayıyorum bu aralar senin yerinde ben olu cam bak gene söylüyorum ben olu cam o telefon tuzla buza dönmüştü ama şen yapma!!! Sende onu umursama anladığım kadarıyla sende esi nde birbirinize vakit ayırmayı sevenin ciftmissiniz bu anda onun ilgisi gidincede senin duygular sinir falan alt üst olmuş sende onu umursama bakalım nasıl hissedecek bazı şeyleri tek başına yapıp mutlu ol oda bir sorgular olanı biteni nolduda bu kadın bensiz mutlu oldu biz herşeyi paylasirdik ben neyi kaçırdım ya da kaciriyorum die zor bu süreç kabul ediyorum yalnız değilsin bizler varız canın sıkılırsa yaz burdayiz

Son düzenleme:

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank

Ah bir sinirleniyorum böyle okudukca bütün cvblari okudum inanın öncelikle sana rabbim sabır versin cnn en cok ilgi istedigimiz zamandayiz eve ese çocuklara yetmeye çalışıyoruz üstüne bide bu şekilde karşımıza geldiler mi ben cinnet geçiriyorum normalde suskun bir insanım içime atarım hamileliktenmidir nedir bilmiyorum yürek yemiş gibi ağzıma geleni sayıyorum bu aralar senin yerinde ben olu cam bak gene söylüyorum ben olu cam o telefon tuzla buza dönmüştü ama şen yapma!!! Sende onu umursama anladığım kadarıyla sende esi nde birbirinize vakit ayırmayı sevenin ciftmissiniz bu anda onun ilgisi gidincede senin duygular sinir falan alt üst olmuş sende onu umursama bakalım nasıl hissedecek bazı şeyleri tek başına yapıp mutlu ol oda bir sorgular olanı biteni nolduda bu kadın bensiz mutlu oldu biz herşeyi paylasirdik ben neyi kaçırdım ya da kaciriyorum die zor bu süreç kabul ediyorum yalnız değilsin bizler varız canın sıkılırsa yaz burdayiz
Hem hamilelik hem bu erkekler bizi anlamıyor

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank

Sinem hamilelikte insana bi cesaret gelmiyor mu ama 😂 sanki herşeyş yapabilirmiş gibi 😊

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank

Ama hislerime tercümann oldun yani

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Sinem hamilelikte insana bi cesaret gelmiyor mu ama 😂 sanki herşeyş yapabilirmiş gibi 😊
Evde genelde sudan benim eşim daha baskın gibi durur ama bu aralar ben susuyorum geçen gün diyor sen bu aralar bana kötü davraniyosun hayatım neden dedim bende yooo senin bana davrandigin gibi davranıyorum demekki sen bana kötü davraniyormussun ole dedin baksana dedim.yok aşkım seni bu kadar incittigimi neden solemedin ben seni kirarmiyim hiç dedi dedim hadi ordan iğnenin ucunu sana dokundurunca bol e dedim ışte dedim

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Evde genelde sudan benim eşim daha baskın gibi durur ama bu aralar ben susuyorum geçen gün diyor sen bu aralar bana kötü davraniyosun hayatım neden dedim bende yooo senin bana davrandigin gibi davranıyorum demekki sen bana kötü davraniyormussun ole dedin baksana dedim.yok aşkım seni bu kadar incittigimi neden solemedin ben seni kirarmiyim hiç dedi dedim hadi ordan iğnenin ucunu sana dokundurunca bol e dedim ışte dedim
Ay sanki biz 😊😂😂😂 aynı biliyomusun gelip diyoki bana niye bana kötü davranıyosun 😂 ya nem sana niye kötü davranıyım diyorum öyle öyle diyo kmtü davranıyosun diyor illa kalkacaz sarılacaz mıç mıç yav sal beni işte zaten terliyorum sürekli 😂

Zaten iyisi bizi bulmaz kötüsü götümüzden ayrılmaz, bacım
Hahaha ya sibel 😂😂😂

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Ay sanki biz 😊😂😂😂 aynı biliyomusun gelip diyoki bana niye bana kötü davranıyosun 😂 ya nem sana niye kötü davranıyım diyorum öyle öyle diyo kmtü davranıyosun diyor illa kalkacaz sarılacaz mıç mıç yav sal beni işte zaten terliyorum sürekli 😂

Hahaha ya sibel 😂😂😂
Önceden ben oyleydim sarılmadan durmazdım sen ilgini simdiden cektin benden diyor napayim ayol zaten kilo var ustune hamilelik nefes alamiyorum ev kalabalik kardesimle eside bizde cocuklarda var darlaniyorum vallahi daha dogurcam anam kaynanam 2 gorumceeeee cok severim kendilerini keza onlarda oyle bayılırlar bana

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Önceden ben oyleydim sarılmadan durmazdım sen ilgini simdiden cektin benden diyor napayim ayol zaten kilo var ustune hamilelik nefes alamiyorum ev kalabalik kardesimle eside bizde cocuklarda var darlaniyorum vallahi daha dogurcam anam kaynanam 2 gorumceeeee cok severim kendilerini keza onlarda oyle bayılırlar bana
Oyy oyy başında baya kalabalıkmış ya allah kolaylık versin canım benim. İlginin azıda zarar fazlasıda bizimkiler trip atıyor bize 😂

Tüm sayfalar yüklendi.