Canim kızlarım

• Konbuyu başlatan Shshs
  • Toplam 18 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Shshs tarafından oluşturulan Canim kızlarım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 750 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canim kızlarım
Konbuyu başlatan Shshs
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Her kadının problemi olan kilo konumuz 6.5 ay önce doğum yaptım 54 kiloyla hamile kaldım 79 la doğuma girdim şimdi 67 yim 60 olmak istiyorum ama. Olmuyo ya zayiflayamiyirum hergun 2-3 bardak yesil çay iciyorum olmuyor neler yapabilirim spor demeyin hiç sevmem zaten ev işi yeterli bı spor 😂
Bebeğin küçük mu canım yesil çay iştahsızlık yapabilir onun yerine dengeli beslenmeye bak hamur işi felan onları kesebilir sin bol su tüketebilir sin eğer imkanın varsa uzmana danışman daha mantıklı benim oğlum bir buçuk yaşında mesela bende yavaştan yapıyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebeğin küçük mu canım yesil çay iştahsızlık yapabilir onun yerine dengeli beslenmeye bak hamur işi felan onları kesebilir sin bol su tüketebilir sin eğer imkanın varsa uzmana danışman daha mantıklı benim oğlum bir buçuk yaşında mesela bende yavaştan yapıyorum
Aralıklı oruç gibi yapıyorum ben oda etkili oluyor detoks felan evde spor yapiyorum 21 günde 3 kilo verdim ben 😂😂😂😂zor oluyor ama verdim yani

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Her kadının problemi olan kilo konumuz 6.5 ay önce doğum yaptım 54 kiloyla hamile kaldım 79 la doğuma girdim şimdi 67 yim 60 olmak istiyorum ama. Olmuyo ya zayiflayamiyirum hergun 2-3 bardak yesil çay iciyorum olmuyor neler yapabilirim spor demeyin hiç sevmem zaten ev işi yeterli bı spor 😂
Sebze ağırlıklı beslenip az az sık sık yemek hamurişinden ve özellikle şekerden uzak durup bol su içersen kilo verirsin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Yemene dikkat et kuzum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yeşil çay ile beraber ekmek yemeyi kes, hamur işi asla tüketme gece yatmadan önce yoğuet tüket istersen salatalık ile beraber tğketebilrisin. Sabah aç karna direk maden suyu iç canım gün içinde çok fazla aşırı olacak şekilde yeme, yemeklerde karnını tıka basa doyurma

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Yeşil çay ile beraber ekmek yemeyi kes, hamur işi asla tüketme gece yatmadan önce yoğuet tüket istersen salatalık ile beraber tğketebilrisin. Sabah aç karna direk maden suyu iç canım gün içinde çok fazla aşırı olacak şekilde yeme, yemeklerde karnını tıka basa doyurma
Ayşem çikolata çok canım çekiyor ☹️☹️☹️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ayşem çikolata çok canım çekiyor ☹️☹️☹️
O zaman yee 😍😍. Benimde bu aralar çikolayuaa doymıyorum geçen tam 95 tlilik bir sürü çikolata aldım ama yok yedikçe yiyesim geliyor 😂😂eşim hamile misin acaba dedi 😂😂test yapmaua korkuyorum 1 2 kez korumasız ilişkş oldu hayırlısı bakalım

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
O zaman yee 😍😍. Benimde bu aralar çikolayuaa doymıyorum geçen tam 95 tlilik bir sürü çikolata aldım ama yok yedikçe yiyesim geliyor 😂😂eşim hamile misin acaba dedi 😂😂test yapmaua korkuyorum 1 2 kez korumasız ilişkş oldu hayırlısı bakalım
Ayşem kilo alırım diye yemiyorum daha doğrusu neler kilo aldırır bana peki neler yememeliyim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ayşem kilo alırım diye yemiyorum daha doğrusu neler kilo aldırır bana peki neler yememeliyim
Bu bünye meselesi tatlım 😂😂. Bazıları su içse alır bazıları 3 öğün ekmek yese almaz ama hamur işi ve makarna beyaz ekmek .şekerden uzak dur çikolata ue ama 😂😂dozunda ue

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.