Canim kızlarım

• Konbuyu başlatan Shshs
  • Toplam 18 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Shshs tarafından oluşturulan Canim kızlarım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 770 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canim kızlarım
Konbuyu başlatan Shshs
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Makarnayı bırakayım çokda seviyorum heleki yoğurtlu 🤣🤣🤣🤣 şimdi yuyecem 🍫 cikolatami♥️♥️🥰🥰🤣🍫
Haaha bende çok severim ve gebelilye nerdeyse hep makarna aşerdim 😂😂ywdim de sonuö 20 kilo aldım 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çikolatdaan nefret ediyordum kız gebelikte kayrada ben hep ekşi yedim hatta gecenin bşr yarısı eşimi bakkala göderip o karlı havada bana limonlu dondurma al diyordum hele bşr de buz parmak diye tutturmuştum 😂😂garibim bulunca 9 10 tane alıp buzluğa atmıştı tabi 2 günde bitirmiştim 😂😂

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Her kadının problemi olan kilo konumuz 6.5 ay önce doğum yaptım 54 kiloyla hamile kaldım 79 la doğuma girdim şimdi 67 yim 60 olmak istiyorum ama. Olmuyo ya zayiflayamiyirum hergun 2-3 bardak yesil çay iciyorum olmuyor neler yapabilirim spor demeyin hiç sevmem zaten ev işi yeterli bı spor 😂
Ben de kilo vermek istiyorum canım ama nedense hiç bişy yapmıyorum tam tersi gece gündüz yiyorum tutamıyorum kendimi sporu ben de sevmiyorum ama imkanım olsa yürüyüş yapmak isterdim 53 kg la hamile kaldım 70 kg la doğuma gittim şimdi 62 kiloyum ama en azından 55 olmak istiyorum bu gidişle yaz gelmeden zor gibi görünüyor anca yazın bebeği dışarı çıkartıp yürüyebilirim 😐

Tüm sayfalar yüklendi.