Sorum var Canım sıkıldı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Canım sıkıldı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 520 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canım sıkıldı
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan demdem

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Ne yapıyorsunuz kızlar ya cnm sıkıldı sürekli hastalıkla uğraşmak tan su enfeksiyon dan kurtulamadı m bir türlü bugün de iğne yazdı doktor hamileyim bir yandan nasıl olacak kızlar ya akıl verin bana 😓🥺 yoruldum

banu.faruk

Kayıtlı Üye
rank
22 haftalik suan seker hastasiyim.ayriyeten baya ugrastim ya haftalik crp baktiriyorum 3 hafta once suyum gelmesiyle basladi enfeksiyonum yukselmis ondan gelmis perinotolojiye falan gittim sukur bi sikinti yok enfeksyonuna cok dikkat et cok yukselirse yatis yaapriz dedi bebegi cok etkliyor cunku senin crp degerin kac

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Ne yapıyorsunuz kızlar ya cnm sıkıldı sürekli hastalıkla uğraşmak tan su enfeksiyon dan kurtulamadı m bir türlü bugün de iğne yazdı doktor hamileyim bir yandan nasıl olacak kızlar ya akıl verin bana 😓🥺 yoruldum
Benm doğuma kadar hep idrar yollarında enfeksiyon vardı hiç geçmedi zaten başka sorunlarında vardı o yüzden 37+0da doğuma alınmıştım bu arada ilaç kullanımından sonra vajinamda mantar oluşuyordu

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
22 haftalik suan seker hastasiyim.ayriyeten baya ugrastim ya haftalik crp baktiriyorum 3 hafta once suyum gelmesiyle basladi enfeksiyonum yukselmis ondan gelmis perinotolojiye falan gittim sukur bi sikinti yok enfeksyonuna cok dikkat et cok yukselirse yatis yaapriz dedi bebegi cok etkliyor cunku senin crp degerin kac
Geçmiş olsun ben bugün test verdim tekrar salı ya kaldı benimisi Dr bana da dedi yatış verirdim ama dedi hamilesin dedi dahiliye intaniye bölümünün e gönderdi oda bakalım en son binin üstünde idi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benm doğuma kadar hep idrar yollarında enfeksiyon vardı hiç geçmedi zaten başka sorunlarında vardı o yüzden 37+0da doğuma alınmıştım bu arada ilaç kullanımından sonra vajinamda mantar oluşuyordu
Geçmiş olsun canım peki şuan geçti mi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bende ilk öyleydim 3 artıydı resmen lökosit . 1 ayda 2 gündw bir 5 litre su bitirirerek 😂😂 onu 1 artıya düşürdüm dotkrum toz verdi şükür daha iyiyim suyu çok iç canım

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun ben bugün test verdim tekrar salı ya kaldı benimisi Dr bana da dedi yatış verirdim ama dedi hamilesin dedi dahiliye intaniye bölümünün e gönderdi oda bakalım en son binin üstünde idi

Kızımdan fırsat Olmuyor baktiramiyorum ama çok şükür kızıma geçmedi sağlıkla doğdu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar