Sorum var Canım sıkılıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Canım sıkılıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,317 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canım sıkılıyor
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya cnm çok sıkılıyor bugün ablama gittim kahvaltıya abim felan da vardı ben hamileyim bu arada sürekli bana takıldılar yada oğluma felan insan hic alınır mı diye düşünce yok bunlarda şaka da olsa ben bir gebeyim ve geri kalktık dışarıya çıktık felan kızlar bir acıktım oğlum öyle ya eve geldik hiç acmisiniz diyen yok annemler orda akşama yemeğe kaldı bizim gelinde kaldi bir bana kal demediler ya zoruma gidiyor resmen kalktım iki canimla otobüste rezil oldum ağlaya ağlaya eve geldim 🥺🙄 şimdi desem herşeyi abartı gimi düşünürler korktum birşey olacak diye 😥😭

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya cnm çok sıkılıyor bugün ablama gittim kahvaltıya abim felan da vardı ben hamileyim bu arada sürekli bana takıldılar yada oğluma felan insan hic alınır mı diye düşünce yok bunlarda şaka da olsa ben bir gebeyim ve geri kalktık dışarıya çıktık felan kızlar bir acıktım oğlum öyle ya eve geldik hiç acmisiniz diyen yok annemler orda akşama yemeğe kaldı bizim gelinde kaldi bir bana kal demediler ya zoruma gidiyor resmen kalktım iki canimla otobüste rezil oldum ağlaya ağlaya eve geldim 🥺🙄 şimdi desem herşeyi abartı gimi düşünürler korktum birşey olacak diye 😥😭
Cnm acaba hormonlardan dolayı mi fazla taktın

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Ay inan bende bilmiyorum canım sıkıldı geldim toveb ettim bir daha çıkmam diye 🥺
Öyle düşünme cnm onlar senin ailen hormonların verdigi fazla duygusalliktan böyle yapıyorsun hatta bikserisinde ilk hamileliğimde abkam bana bı tayt vermişti sonra giymek istemişti bn oturup ağlamıştım sen bana verdin niye giymek istysn diye ee gerisini sen düşün cnm 😂😂

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
😥 Üzüldüm bugün cnm ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öyle düşünme cnm onlar senin ailen hormonların verdigi fazla duygusalliktan böyle yapıyorsun hatta bikserisinde ilk hamileliğimde abkam bana bı tayt vermişti sonra giymek istemişti bn oturup ağlamıştım sen bana verdin niye giymek istysn diye ee gerisini sen düşün cnm 😂😂
😂😂 Ay ama yok gerçekten zoruma gitti ya ama hormon da etki yapıyor evet olabilir ama

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
😥 Üzüldüm bugün cnm ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😂😂 Ay ama yok gerçekten zoruma gitti ya ama hormon da etki yapıyor evet olabilir ama
Kıyamam kuzum alıngan veya kırılgan yapın varmı hiç benim var mesala

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar