Sorum var Canım sıkılıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Canım sıkılıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,353 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canım sıkılıyor
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Yani o ister istemez olan birşey o anın etkisiyle olmadık şeyler düşünüp üzülebiliyorsun
Evet cnm ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya bugün de uyumadım hiç kasıklarım hep battı ağrı vardı eşim e sinirlendim birde Facebook tea hep pis şeyler çıkıyor cnm ya arana butonun da da hep kız ismi. Vardı uyansın sorucam ona da

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Evet cnm ya

Ya bugün de uyumadım hiç kasıklarım hep battı ağrı vardı eşim e sinirlendim birde Facebook tea hep pis şeyler çıkıyor cnm ya arana butonun da da hep kız ismi. Vardı uyansın sorucam ona da
Sor kuzum bakalım ne cevap verecek

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Anneme lafım asla yok cnm ama işte sürekli takılınca tadı kaçıyor aman ne bilim valla ya

Sanırım oda etki ediyor cnm işte ne bilim ya bazen diyroum acaba ben mi abartıyor um yani

Sanırım oda etki ediyor cnm işte ne bilim ya bazen diyroum acaba ben mi abartıyor um yani

😂😂 İlahi yaa bende tiksindim her dakika acikiyorum yaa eşimde ona gülüyor
Öyle tabi ama Ailenin huyunu biliyorsan hep böyleyse takma fazla derim canım yoksa olan sana olur üzülme sıkma canını

Tüm sayfalar yüklendi.