Sorum var Canım sıkkın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bengisu tarafından oluşturulan Canım sıkkın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,405 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canım sıkkın
Konbuyu başlatan Bengisu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bengisu

Bengisu

Kayıtlı Üye
rank
Eşim asker en son temmuz da yanıma geldi cok şükür bebeğimiz oldu ama izne gelemiyor 4 aydır görmüyorum doguma anca gelecek o zaman 9 ay gelmemiş olacak bunu konuda canım çok sıkkın çok özledim herseyi ben kendim halletmiş olacağım hersey den mahrum kalıyor Eşimin yanıma gelmemesiden dolayı bilmiyorum ama herkesin söylediğine kafama takar oldum herseyi üzülür oldum biraz dertleşmek istedim sizlerle

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Eşim asker en son temmuz da yanıma geldi cok şükür bebeğimiz oldu ama izne gelemiyor 4 aydır görmüyorum doguma anca gelecek o zaman 9 ay gelmemiş olacak bunu konuda canım çok sıkkın çok özledim herseyi ben kendim halletmiş olacağım hersey den mahrum kalıyor Eşimin yanıma gelmemesiden dolayı bilmiyorum ama herkesin söylediğine kafama takar oldum herseyi üzülür oldum biraz dertleşmek istedim sizlerle
Allah sağ salim kavuştursun inşallah canım 🙏 çok şükür eşin hayatta sesini duyabiliyorsun. Bundan mahrum olanlarda var

Bengisu

Kayıtlı Üye
rank
Allah sağ salim kavuştursun inşallah canım 🙏 çok şükür eşin hayatta sesini duyabiliyorsun. Bundan mahrum olanlarda var
Canı sağolsun diyorum farkındayım ama aklım biliyor ama kalp işte gelsin görsün bebeğin kalbini duysun istiyor kalbim yoksa çok şükür sesini duyuyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim kavuştursun kuzum inşallah 🤲
İnşallah ya 😔

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Allah sağ salim kavuşmanızı nasip etsin canım 🤲 çok şükür ki hayatta ve geleceğini biliyorsun öyle düşün üzme kendini, bebeğin var strese sokma kendini ki bebeğin de güzel hissetsin💕

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canı sağolsun diyorum farkındayım ama aklım biliyor ama kalp işte gelsin görsün bebeğin kalbini duysun istiyor kalbim yoksa çok şükür sesini duyuyorum

İnşallah ya 😔
Çok haklısın canım hislerinde duygularında sende kendini bu kadar üzme bebeğiniz hisseder annesi

Bengisu

Kayıtlı Üye
rank
Allah sağ salim kavuşmanızı nasip etsin canım 🤲 çok şükür ki hayatta ve geleceğini biliyorsun öyle düşün üzme kendini, bebeğin var strese sokma kendini ki bebeğin de güzel hissetsin💕
Çok şükür 11 ay sonra temelli gelecek yanıma bırakıyor mesleği

Çok haklısın canım hislerinde duygularında sende kendini bu kadar üzme bebeğiniz hisseder annesi
Biliyorum dediğim gibi milletin her dediğini kafama takar oldum eşim de diyor üzme kendini diye de inşallah bu günlerde geçer

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Canım benim hiç canını sıkma benim eşimde uzman ve her istediğimde maalesef ki yanımda olamıyordu. Rabbim can sağlığı versin yeter çevrendekilere kulak asma herkes herşeyi söyler ama yaşayan sensin. Bak ben gurbette tek başıma bakıp büyütüyorum çocuğumu bebeğimle ben hastanede yattım o hasta ben hasta hiçkimsem yoktu eşim bile gelip kalamadı yanımda. Sen anne olacaksın güçlü olman gerekiyor ki yuvanda sapasağlam kalsın

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Allah'ım kavuştursun inşallah kuzum seni çok iyi anlıyorum 😥

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür 11 ay sonra temelli gelecek yanıma bırakıyor mesleği

Biliyorum dediğim gibi milletin her dediğini kafama takar oldum eşim de diyor üzme kendini diye de inşallah bu günlerde geçer
Çok şükür canım 🙏 11 ay da gelip geçecek Allah'ın izniyle 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar