Sorum var Canım sıkkın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bengisu tarafından oluşturulan Canım sıkkın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,436 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canım sıkkın
Konbuyu başlatan Bengisu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bengisu

Bengisu

Kayıtlı Üye
rank

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Herkes bunu bilerek evlendin diyor yada hamile olunca kocan yanında olsa ne olacak ilgilenmeyince diyen var Kimse anlamıyor çoğu zaman ne hissettiğini 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah canım ya 🤲🤲
Kulak asma milletin ne dediğine canım benim kimse bilmez ne hissettiğini. Sen bilirsin anca yaşadığını kendini yıpratma çevrenin diliyle sana yazık

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Herkes bunu bilerek evlendin diyor yada hamile olunca kocan yanında olsa ne olacak ilgilenmeyince diyen var Kimse anlamıyor çoğu zaman ne hissettiğini 😔

İnşallah canım ya 🤲🤲
Sen takma canım kimseyi sabret Allah'ın izniyle bugünlerde geçecek

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Hiç canını skma kuzum canı sağ mi sağ millerin dediğine kulak asma boş konuşur millet ağızlarına laf olsun çevirir çevirir durular benim eşimde kasımın 6 da göreve gidicek ve 2 çocuğuma gurbette yanlız kalıcam tek değilsin yani sakin canini skma

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Eşim asker en son temmuz da yanıma geldi cok şükür bebeğimiz oldu ama izne gelemiyor 4 aydır görmüyorum doguma anca gelecek o zaman 9 ay gelmemiş olacak bunu konuda canım çok sıkkın çok özledim herseyi ben kendim halletmiş olacağım hersey den mahrum kalıyor Eşimin yanıma gelmemesiden dolayı bilmiyorum ama herkesin söylediğine kafama takar oldum herseyi üzülür oldum biraz dertleşmek istedim sizlerle
Rabbim sağ salim tez zamanda kavuştursun inşallah

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle oo kadar haklısın millet ne yapsam da milletin canı sıksam diye düşünür olmuş
Yaparlar tabii kötülükten beslenen o kadar çok insan var ki maalesef 🙄 sen dik durmaya çalış kendini de eşini de yıpratmamaya çalış emin ol onun için de kolay değildir senden uzak olmak, o da çok üzülüyordur... O yüzden birbirinize destek olun

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Eşim asker en son temmuz da yanıma geldi cok şükür bebeğimiz oldu ama izne gelemiyor 4 aydır görmüyorum doguma anca gelecek o zaman 9 ay gelmemiş olacak bunu konuda canım çok sıkkın çok özledim herseyi ben kendim halletmiş olacağım hersey den mahrum kalıyor Eşimin yanıma gelmemesiden dolayı bilmiyorum ama herkesin söylediğine kafama takar oldum herseyi üzülür oldum biraz dertleşmek istedim sizlerle
Allah kovusdursun

İpek'in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim bir an önce kavuştursun inşallah ❤️

Bengisu

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim bir an önce kavuştursun inşallah ❤️
Amin inşallah

Allah kovusdursun
Amin inşallah

Allah kovusdursun
Amin inşallah
Yaparlar tabii kötülükten beslenen o kadar çok insan var ki maalesef 🙄 sen dik durmaya çalış kendini de eşini de yıpratmamaya çalış emin ol onun için de kolay değildir senden uzak olmak, o da çok üzülüyordur... O yüzden birbirinize destek olun
Aynen öyle çok tesekur ederim derdime ortak oldunuz için ne kadar birbirlerimizi tanımaksakta aile olmuşuz 🥰🥰

Tüm sayfalar yüklendi.