Sorum var Canım sıkkın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Canım sıkkın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 732 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canım sıkkın
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Gorumcen neden emir veriyor ki sana
Şöyle cnm diyor burası böyle şurayı temizle misafirler geldi bize bende meyve getirdim sonra oğlum durmadı odaya götürüp uyutum. Geldigimde misafirler kalakacaklardi gittiler tam bir meyve yiyecektim baktım görümcem diyor bana git tezgahı düzelt savaş alanı 5 dk var e sen git yapsana niye bana demiyom diyor şurası böyle çamaşır makinesi kulaniyom maki e durduğunda diyor bana kıyafetlerin durmuş yani makine durmuş git as sanki benim kıyafetlerim hepsi sizin öyle işte görümce falan cnm bazen iyi bazende böyle kafası estiğinde ne yapacağını bilmiyor uzun oldu k bakma

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Şöyle cnm diyor burası böyle şurayı temizle misafirler geldi bize bende meyve getirdim sonra oğlum durmadı odaya götürüp uyutum. Geldigimde misafirler kalakacaklardi gittiler tam bir meyve yiyecektim baktım görümcem diyor bana git tezgahı düzelt savaş alanı 5 dk var e sen git yapsana niye bana demiyom diyor şurası böyle çamaşır makinesi kulaniyom maki e durduğunda diyor bana kıyafetlerin durmuş yani makine durmuş git as sanki benim kıyafetlerim hepsi sizin öyle işte görümce falan cnm bazen iyi bazende böyle kafası estiğinde ne yapacağını bilmiyor uzun oldu k bakma
Niye bu kadar boyun eğiyorsun o da yapsın senin kaç elin var

Dimi2121

Kayıtlı Üye
rank
Estagfurullah kuzum ama o da cok haksiz ya sonuçta odana gidip ayak ayak ustune atmiyorsun cocugun durmuyor allah yardimcin olsun cnm oyle yaptiginda sende duymamazliktan gel bir der iki derr susar sonuçta sennden buyuk degil hakki yok oyle davranmaya

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ne yapıyorsunuz çok şükür Rabbim bana evlat nasip etti iki aylık bebem var canımı veririm onun için destek almadan büyütmek insanı geriyor biraz gün boyu bakıyorum akşam iftardan taa gece on iki bire kadar ilgileniyorum ağlama nöbetiydi beziydi gaziydi bayağı yorgun düşüyorum üstüne kaynanam arada sataşıyor doğum yaptığımdan beri on defa üst üste evi süpürmemişim bebeğim dursa ben de bilirim evimin işlerini eşim akşam geliyor abisine çaya gidiyor arada destek oluyor bazen kendimi tükenmiş hissediyorum bebekle uğraşmak zaten yorucu kaynanam diyor bebek uyur uyumaz gel bir işin ucundan tut ki bu konuda kendimi fazla ezdirmiyorum çünkü o bana pek destek olmuyor kendi yapsın diyorum modum düşüyor arada neyse uzun oldu saçmaladım işte biraz af buyurun 🌷
Allah yardımcın olsun inşallah canm 🤲 bebeğin iyi olsun da gerisi önemli değil gerçekten ev işini çok da problem etme.bebeginle güzel vakit geçirmeye bak ev işleri bitmek bilmez🥰benim ev 3+1kocaman bı ev temizliği zor bı de iki bebeğim var bütün gün çamaşır bulaşık temizlik yemek valla bitmiyor bazen hicbisey yapmayıp sadece bebeğimle ilgileniyorum aman o iyi olsunda gerisi her şekilde hallolur diyorum 🥰kaynanani da görmezden gel ne diyorsa he de geç hiç canını sıkma bence 🌹😘

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ne kadar gicik bir görümcen var esin bilmiyor mu bunun sana bu şekilde davranislarini

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar