Canim turk kahvesi istiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Canim turk kahvesi istiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,790 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canim turk kahvesi istiyor
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BİRGÜL gözde

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar kahvesiz durmazdim hamile oldugumdan beri icmiyorum suan da dusuk riskim var kahvenin zararida oluyor mus boyle olupta icen var mi

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kizlar kahvesiz durmazdim hamile oldugumdan beri icmiyorum suan da dusuk riskim var kahvenin zararida oluyor mus boyle olupta icen var mi
İnşallah hiçbir sıkıntı çıkmaz canım ben beşinci aydan beri şiddetli kasılma ve bel ağrılarım vardı düşük demeyelim de erken doğum riski vardı. Çok şükür atlattık 37 haftalık oldum inşallah sende bebeğini sağ salim kucağına alırsın 🙏♥️. Kahve bende çok seviyorum doktor pek önermiyorum dedi ama tüketecek sende ölçülü olsun demişti valla bir iki defa felan içtim bu süre içinde. Dün aşırı canım çekti yapıp içtim içmez olaydım ağrıdan sabaha kadar kıvranıp durdum mideyi gerçekten kötü etkiliyor gebelikte

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar