Canlar 😍😍 detaylı ultrasyon

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ecmelll tarafından oluşturulan Canlar 😍😍 detaylı ultrasyon başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,954 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canlar 😍😍 detaylı ultrasyon
Konbuyu başlatan ecmelll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Özelde girdim ama pipi göstermedi duruşunu falan gösterdi yüzünün yarısını kapamış öyle foto çekti çok net gösterse belki anlarım yoksa bişeye benzemiyorki 🤭
Hmm özel ilgili özele gidecektim ama doktorum perinatilojiye gitsen daha iyi deyince bende devlette randevu aldım ☺️ çok şükür sıkıntı yok ama işte kendim görmeyince pek tat alamadım ☺️ aslında doktora sorsaydin sana gösterirdi ozeldeki doktorlar daha ilgili
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim doktor bu hafdanda kiz dediyse kesin kiz sag salim Al kucagina canim🤗😘
İnslah guzleim saol 😍😍

Canim doktor bu hafdanda kiz dediyse kesin kiz sag salim Al kucagina canim🤗😘
İnslah guzleim saol 😍😍
Evet kuzum detaylı da kız dediler ultrasona girmeden önce çikolata ye hareketlensin bebis
Yedim zaten 😍😍

Son düzenleme:

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Hmm özel ilgili özele gidecektim ama doktorum perinatilojiye gitsen daha iyi deyince bende devlette randevu aldım ☺️ çok şükür sıkıntı yok ama işte kendim görmeyince pek tat alamadım ☺️ aslında doktora sorsaydin sana gösterirdi ozeldeki doktorlar daha ilgili

İnslah guzleim saol 😍😍

İnslah guzleim saol 😍😍
Yedim zaten 😍😍
İyimiş seninde ben zaten özeldeki doktorda karşımda oluyodu ekran ordanda hareket ettiğini görüyodum benim detaylı yı özelde radyoloji uzmanı yapıyordu hiç aklıma gelmedi cinsiyeti bile sormadım galiba oda söylrmedi zaten ense kalınlığına bakarken demişti büyük ihtimalle erkek diye 🤣 okadar tuhaf oluyprum ki hiçbiyerde aklıma gelmiyor cinsiyet sormak

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
İyimiş seninde ben zaten özeldeki doktorda karşımda oluyodu ekran ordanda hareket ettiğini görüyodum benim detaylı yı özelde radyoloji uzmanı yapıyordu hiç aklıma gelmedi cinsiyeti bile sormadım galiba oda söylrmedi zaten ense kalınlığına bakarken demişti büyük ihtimalle erkek diye 🤣 okadar tuhaf oluyprum ki hiçbiyerde aklıma gelmiyor cinsiyet sormak
En merak ettiğim konu cinsiyet her defasında soruyorum bende 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar