Sorum var canlar ilk önce herkese qeçmiş olsun depremden dolayı bir sorum var lütfən cevaplarmısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde aysukerimli tarafından oluşturulan canlar ilk önce herkese qeçmiş olsun depremden dolayı bir sorum var lütfən cevaplarmısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 584 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı canlar ilk önce herkese qeçmiş olsun depremden dolayı bir sorum var lütfən cevaplarmısınız
Konbuyu başlatan aysukerimli
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gözde sevim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
pazartesi kontrole gittim bebeğin kalp atışı zayıf dedi doktor 149 muş atışı böyle bir şey yaşayan oldu mu hiç aranızda bu arada 2 aylık hamileyim 3 yeni qeçtim yani 10 hafta 2 günlüğüz
Tüm Türkiye'ye geçmiş olsun canım ❤️
Bebeğin kalp atışları 120 ila 170 arası normaldir kuzum doktorunu değiştirmeni tavsiye ederim

aysukerimli

Kayıtlı Üye
rank
Tüm Türkiye'ye geçmiş olsun canım ❤️
Bebeğin kalp atışları 120 ila 170 arası normaldir kuzum doktorunu değiştirmeni tavsiye ederim
çok sağol kuzum ama bu 149 a az diyor nedən bənde anlamadım her halde 170 dən az olduğu için öyle düşündü bilemedim tam endişeliyim 14 gün sonra yine qəl dedi ama içime bir kurt da düşürmedi değil

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
çok sağol kuzum ama bu 149 a az diyor nedən bənde anlamadım her halde 170 dən az olduğu için öyle düşündü bilemedim tam endişeliyim 14 gün sonra yine qəl dedi ama içime bir kurt da düşürmedi değil
Rica ederim kuzum kalp atışları gayet normal canimm güven bana endise etme

Atilla's mom 😍

Kayıtlı Üye
rank
pazartesi kontrole gittim bebeğin kalp atışı zayıf dedi doktor 149 muş atışı böyle bir şey yaşayan oldu mu hiç aranızda bu arada 2 aylık hamileyim 3 yeni qeçtim yani 10 hafta 2 günlüğüz
Bütün dünyasını dəyişənlərin ruhu şad olsun. Narahat olma. Məndə də 6 həftəlik ikən 152, 12 həftəlikdə 153 idi indidə 16 həftəlikdi 146-dır. Həkimlərin savadsızı sevir adamın ürəyinə qara salmağı.

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
kecmis olsun turkiyeye canim narahat olma nornaldir sadece duzgun hekim secmemisen hekmini deyis bos yere seni panike salmasin

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Hepimize geçmiş olsun Allah tekrarını yaşatmasın🙏🏻 kalp atışı gayet iyi canım en az 120 olması lazım ki senin 149 gayet iyi birde her ihtimale karşı kendini de fazla yorma bol bol istirahat et

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Saçmalamış benim oğlumun hep 146 ile 160 arasındaydı bana aç mısın dedipinde evet demiştim ondan demişti. Peki sen gittipinde aç mıydın

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

naran_01

Kayıtlı Üye
rank
Salam mənimdə 2 ci hamiləliyimdir indi vaxıram siz deyəndən sonra uzi kağızlarıma 17 həftəsində getmişəm 153 dür ürək vurğusu . Məncədə normaldır qorxulu birşey yoxdur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar