Canlar kanlar 😂 En çok süt arttıran şeyleri bana bi sıralasanız olur mu🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Canlar kanlar 😂 En çok süt arttıran şeyleri bana bi sıralasanız olur mu🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,270 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canlar kanlar 😂 En çok süt arttıran şeyleri bana bi sıralasanız olur mu🥰
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Deneyenler en cok sütünüzü arttıran şeyler nelerdi herkes yazabilir mi bu cok önemli bir konu bilgilenmek istiyorum not kağıdı hazirliyorum da kendime🥰 doguma ne kaldi surda hem emziren annelerimize de faydali olur🙏🏻😇
Yazıyım canım 😃😃 dereotu havuc rezene tahin su bulgur sıcak corba lar yesıllıkler roka tere yesıl sogan bunlar cok sut yapıyor en onemlı si dogru emzirme pozisyonunda bebek memeyi dogru agzına alıp emmesı sık sık emzirmek sutu artırıyor her emzirmeden sonra yanında bir bardak su bulundur emzırdıkten sonra ıc dinlenmek stresten uzak durmak sutu artırıyor birde bi gogusun bitmeden obur goguse gecme oda sutu azaltıyor canım 🤗😄🥰

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Deneyenler en cok sütünüzü arttıran şeyler nelerdi herkes yazabilir mi bu cok önemli bir konu bilgilenmek istiyorum not kağıdı hazirliyorum da kendime🥰 doguma ne kaldi surda hem emziren annelerimize de faydali olur🙏🏻😇
rezene, hurma, incir, bulgur pilavı
Anne Sütü Artırıcı Çay Tarifi;
Malzemeler:
· 1 tutam ısırgan otu
· 1 yemek kaşığı çemen otu
· 1 yemek kaşığı anason
· 2 çubuk tarçın
· 2 dilim limon
Hazırlanışı: Kaynar suda 3 saat çemen otu tohumunu bekletin. Isırgan otu ve anasonları 15 dakika kaynar suda bekletin. 1,5 litre suyun içine çemen otu tohumu suyunu ve ısırgan otu/anason suyunu süzerek ekleyin. İçine çubuk tarçınları ve limon dilimlerini ekleyin. Kuzum bu çay tarifini emzirme danışmanı verdim arastirdim çok kişi memnun birde uyku ve su

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Yoğurt çorbası ben emzirirken faydasını görmüştüm bide tahin helvası ve kesinlikle su

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Bebegim
Hurma
Ceviz
Badem
Kuru meyveler
Tahin
Rezene
Yeşillik roka maydanoz
Süt
Yoğurt
Peynir
Bol su tüketimi
Pekmez
Sütlü tatlılar
Kuru incir ve kuru kayısı tualetede rahat çıkartıyor
Dut kurusu çayı
Aklıma gelenler bunlar can larim

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Öncelikle bol su sonra da Bulgur pilavı, pekmez, tahin helvası, hurma, rezene anason kimyon çayı, bol yeşillik bunlar denediklerim ve faydasını gördüklerim canım. Umarım herkesin bol bol sütü olur inşallah 🙏

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Yazıyım canım 😃😃 dereotu havuc rezene tahin su bulgur sıcak corba lar yesıllıkler roka tere yesıl sogan bunlar cok sut yapıyor en onemlı si dogru emzirme pozisyonunda bebek memeyi dogru agzına alıp emmesı sık sık emzirmek sutu artırıyor her emzirmeden sonra yanında bir bardak su bulundur emzırdıkten sonra ıc dinlenmek stresten uzak durmak sutu artırıyor birde bi gogusun bitmeden obur goguse gecme oda sutu azaltıyor canım 🤗😄🥰
Tek tek not aldım canımsın 😇🙏🏻

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Kuru incir, Medine hurması denilen hurma, ısırgan tohumu, bol bol bol su, koyu yeşil yapraklı sebzeler, tahin helvası, havuç, sıcak duş ki bu çok faydalı, dinlenmek yani zor olsa da uyku çok önemli ve benim en çok yaptığım ve işe yarayan şey bebek emip bitiremediği zaman sağmak aşırı artırıyor.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuru incir, Medine hurması denilen hurma, ısırgan tohumu, bol bol bol su, koyu yeşil yapraklı sebzeler, tahin helvası, havuç, sıcak duş ki bu çok faydalı, dinlenmek yani zor olsa da uyku çok önemli ve benim en çok yaptığım ve işe yarayan şey bebek emip bitiremediği zaman sağmak aşırı artırıyor.
Mevsimi şuan var mı bilmiyorum ama ayva baya artırıyor. Bulgur pilavı mesela yani aklima geldikçe yazarım 😅 ablam mesela ısırgan tohumu ve balı karıştırıp yerdi onun maşallah sütü çocukları 3-4 yaşına kadar emerdi. Ve gereksiz tatlılara hiç bulaşma gereksiz sağlıksız biseyler yeme zaten sağlıklı olanlar yani meyve sebzeler tahıllar anne sütünü artırıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar