Canlar kanlar 😂 En çok süt arttıran şeyleri bana bi sıralasanız olur mu🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Canlar kanlar 😂 En çok süt arttıran şeyleri bana bi sıralasanız olur mu🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,341 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canlar kanlar 😂 En çok süt arttıran şeyleri bana bi sıralasanız olur mu🥰
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Deneyenler en cok sütünüzü arttıran şeyler nelerdi herkes yazabilir mi bu cok önemli bir konu bilgilenmek istiyorum not kağıdı hazirliyorum da kendime🥰 doguma ne kaldi surda hem emziren annelerimize de faydali olur🙏🏻😇
Tahin pekmez ve susam favorilerim. Bol su. Sık sık emzirmek. Uyku. Bunları yapsa bile Bazılarının sütü az olabilir bu da normal stres yapmamak lazım 40dan sonra düzeliyor ve koyulasıyor süt

...

Moderator
Mod
rank
Deneyenler en cok sütünüzü arttıran şeyler nelerdi herkes yazabilir mi bu cok önemli bir konu bilgilenmek istiyorum not kağıdı hazirliyorum da kendime🥰 doguma ne kaldi surda hem emziren annelerimize de faydali olur🙏🏻😇
Kayısı komposto,çorba türleri,ıspanak yemeği,marul salata,bol su içmek,süt içmek,doğal meyve suyu,dinlenmek,sitresten uzak durmak.İşte canım.benim süt formülüm bunlar,her çocuğumu ikişer yıl emzirdim.hiç mama vermedim.😘

G

Gül 🌹🌹

Guest
Yazıyım canım 😃😃 dereotu havuc rezene tahin su bulgur sıcak corba lar yesıllıkler roka tere yesıl sogan bunlar cok sut yapıyor en onemlı si dogru emzirme pozisyonunda bebek memeyi dogru agzına alıp emmesı sık sık emzirmek sutu artırıyor her emzirmeden sonra yanında bir bardak su bulundur emzırdıkten sonra ıc dinlenmek stresten uzak durmak sutu artırıyor birde bi gogusun bitmeden obur goguse gecme oda sutu azaltıyor canım 🤗😄🥰
Anam bunlarin çoğu benim bebege gaz etti

Valla canım dereotu var onu biliyorum bide tavsiye edeceğim bi çay var ebebekten aldım hipp markası emziren anneler için ben ilk kullanmaya başladığımdan itibaren sütüm arttı ve gayette memnun kaldım içeriğinde rezene,kimyon bisey daha vardı da hatırlamadım canım araştır onu sen

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım dereotu var onu biliyorum bide tavsiye edeceğim bi çay var ebebekten aldım hipp markası emziren anneler için ben ilk kullanmaya başladığımdan itibaren sütüm arttı ve gayette memnun kaldım içeriğinde rezene,kimyon bisey daha vardı da hatırlamadım canım araştır onu sen
Tamam kuzum onu da alayim doguma yakin evde bulunsun cok sagol balımm😇

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar