Canlar namaz hakkında sorum var size

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sıbelmamı tarafından oluşturulan Canlar namaz hakkında sorum var size başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,878 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canlar namaz hakkında sorum var size
Konbuyu başlatan Sıbelmamı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
Canim namaza hi
Canlarım cigerlerim güzel anneler 27 haftaligim kızlar artık namaz kılınca biraz zorlanıyorum egilirken secde yaparken sizler nasıl kılıyorsunuz namaz
canim namaza hic bisey engel degilmis gerekirse oturarak yatarak gozunle olsa kil diyolsr bende dusuk riskim var diye biraktim namazi ama gozunle de olsa kil dediler

Dilara Atalay

Kayıtlı Üye
rank
Canlarım cigerlerim güzel anneler 27 haftaligim kızlar artık namaz kılınca biraz zorlanıyorum egilirken secde yaparken sizler nasıl kılıyorsunuz namaz
20 haftaligim bende normal kılıyorum ama bazen hiç kılmak istemiyorum neden oluyor bilmiyorum hep diyordum hamile kalınca kuran okucam yasin okucam ama yapamıyorum bir türlü Allah sürekli kılmayı nasip etsin inşallah 🤲

...

Moderator
Mod
rank
Canım benım ♥️29+4 haftalığım bende.Oturarak baş iması ile namaz kılıyorum.Secdeye bile gidemiyorum.Rabbim namazlarımızı kabul etsin.🤗☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım Allah herkesin ibadetini kabul etsin inşallah bende küçük sehba koyuyorum seccade min üzerine eğilemediğim için sehbaya koyuyorum
Amin.Sehpayamı başını koyuyorsun secdede canım

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Allah kabul eylesin inşaallah oturarak kıl canım Allah yapamadığını görüyor
31 olduk böyle oturamıyorum resmen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

20 haftaligim bende normal kılıyorum ama bazen hiç kılmak istemiyorum neden oluyor bilmiyorum hep diyordum hamile kalınca kuran okucam yasin okucam ama yapamıyorum bir türlü Allah sürekli kılmayı nasip etsin inşallah 🤲
Bazen öyle oluyor cnm

Tüm sayfalar yüklendi.