Canlarım bi sorum olacaktı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zanazarina tarafından oluşturulan Canlarım bi sorum olacaktı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 889 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canlarım bi sorum olacaktı
Konbuyu başlatan Zanazarina
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Busratuna

Zanazarina

Kayıtlı Üye
rank
Mrb güzel anneler ve anne adayları. Ben bu uygulamaya göre 36 haftalığım doktorda 37 haftaliksin diyor kafam karıştı kac haftalığım bu uygulama son adet tarihime göre bilmiyorum hangisi doğru 🙄 kac haftalık bebek premature sayılıyor normal doğum olduğu için tetikte bekliyorum sanki hemen doğuracağım gibi 😁 adet sancısı gibi ağrılarım var ara da bi sanci kramp giriyor ikinci doğumum inşallah 🤗😍

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Mrb güzel anneler ve anne adayları. Ben bu uygulamaya göre 36 haftalığım doktorda 37 haftaliksin diyor kafam karıştı kac haftalığım bu uygulama son adet tarihime göre bilmiyorum hangisi doğru 🙄 kac haftalık bebek premature sayılıyor normal doğum olduğu için tetikte bekliyorum sanki hemen doğuracağım gibi 😁 adet sancısı gibi ağrılarım var ara da bi sanci kramp giriyor ikinci doğumum inşallah 🤗😍
Doktorun ne demisse ona göre hesapla kuzum benim bende aynısını yaşıyorum doktora bir hafta geride demişti şimdi 39 haftalık hamileyim ama 1 hafta geride geldiği için 39 yoksa 40 hafta olmam lazımdı maalesef hayırlısı olsun herşeyin sağlıklı olsunlar kaç kilo kaç hafta önemli değil valla benim için üzülme canım sende doktorun ne demisse o doğrudur yani🥰🥰😍😍

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
37 haftadan önce doğarsa prematüre diye adlandırılır canım💛

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar