Sorum var Çanlarim güzelleriim çok şükür Hersey yolundaymış merak eden ilgilenen herkese çok cok teşekkür ederim iyimi varsiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Çanlarim güzelleriim çok şükür Hersey yolundaymış merak eden ilgilenen herkese çok cok teşekkür ederim iyimi varsiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,196 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çanlarim güzelleriim çok şükür Hersey yolundaymış merak eden ilgilenen herkese çok cok teşekkür ederim iyimi varsiniz
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın ben demiştim kuzum bebek rahme baskı yapıyor normaldir diye bende de sürekli oluyor çünkü
Ay balımsın demiştin evet yinede gidiyim. İçim. Rahat etsin dedim çok şükür ya çok korkmuştum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gözün aydın canım Rabbim sağ salim kucağına almayı nasib etsin İnşaAllah 🙏🤲
Amin çiçeğim inşallah cümlemiz 🥰🤲

Gözün aydın canım Rabbim sağ salim kucağına almayı nasib etsin İnşaAllah 🙏🤲
Çok şükür kuzum doktor nededi
Doktor bebek baskı yapıyor büyüdüğü için dedi rahim büyüyor bebek büyüyor baskı yapıyor normal dedi baktı Kontroll etdi Hersey yolunda dedi şükür ve yalancı sancılar dedi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ay balımsın demiştin evet yinede gidiyim. İçim. Rahat etsin dedim çok şükür ya çok korkmuştum

Doktor bebek baskı yapıyor büyüdüğü için dedi rahim büyüyor bebek büyüyor baskı yapıyor normal dedi baktı Kontroll etdi Hersey yolunda dedi şükür ve yalancı sancılar dedi
İyi kuzum gözün aydın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar